Чому вчиться сини, які можуть бути багато дружин і материків?

«Мій чоловік припинив їсти в домашніх умовах ввечері. Щоразу я готую смачну вечерю і чекаю на неї від роботи, але Валера відмовляється їсти вдома. Після роботи він часто відвідує свою маму, щоб допомогти їй. Потім її пральна машина зламала, і майстер коштує дорого, щоб викликати, потім мати-в-зав'язувати годинник на стіні. Так, як спасибі, вона живить його, і чоловік приходить додому повний і втомився, просто йде на ліжко, говорить Лена.

Лена не розуміє, як спілкуватися з людиною, яка не бачить на дні. Лена працює в домашніх умовах, а Валера працює фізично в заводі. Він сніться у вихідні, тому не можна ходити або розмови. Коли Лена намагається говорити, чоловік переходить в інший номер.

154468р.

З одного дня Валера дає мені і господарські хори. Він не схожий на це, але я не залізо. У п'ятницю ми домовилися проїхати до меблевого магазину разом, і на шляху назад нам довелося придбати крупу. Я зробив список і назвав Валера.

Тоді він був у матері, допомагаючи повісити люстру. Вранці він сказав, що це займе трохи, але насправді це займе півдня. Коли він підібрав телефон, він сказав, що ми не пішли в будь-яку точку, і що я повинен пропустити в магазині себе.



Інна Олександрівна, мій мама-в-право, 65 років. Вона ще досить життєрадісна жінка. У пенсії вона стала досить нудною, і вона почала називати Валера з будь-якої причини. Ми вже приїжджаємо до себе в будь-який час, але так як вона відреставрована, є занадто багато материків в житті.

Моя мама-в-одному подарувала дитині для себе. Поспішні відносини не розвивалися, і вона бажала знати радість материнства. Так вона підняла Валер за себе. Її мати-в-одному не відмовляв сина нічого, вона піклується про нього до цього дня.



Мені здається, що Інна Олександрівна є ревнощами сина. В іншому випадку, чому вона завжди запрошує його, знаючи, що він працює важко? Я нехай йому відпочивати. Але ні, вона не має уваги. Побачити, що вона має право розпоряджатися вільним часом сина. й



Ми одружені на п'ятий рік, у нас є маленький син. Здається невелика квартира, яка знаходиться в десяти хвилинах від матері. Її мати-в-праві варить все, що вона любить, оскільки вона має час. У нас є багато дитячих підгузників і я втомився. Тексти пісень, а це означає: Людина завжди залишає деякі речі, щоб мати.



Я почав виголосити. Тим не менш, коли ми починаємо разом, і виходить, що його джинси знаходяться на мами, і він ще не взяв капелюх. Він допомагає їй платити рахунки і приносить крупи. Він приїжджає додому вичерпається. Він закохується під плівкою в стілець, потім відразу сипати на клумбі і засипати.

Я живу, Не хвилюйтеся, не говорячи, особливо після народження дитини. В результаті я підняв сина і підійшов до магазину гранат. І завдяки матері-в-правові, половина вареної їжі зіпсує тому, що ніхто не з'їдає його.



Коли він сказав, що він не голодний, я сердився. Вона сказала йому, щоб зробити речі від своєї матері або перемістити все до неї, бо вона не може піти на так. Хочу жити і спілкуватися з людиною, не просто дивитися на хропіння тіла ввечері. Я не говорю, що дитина потребує уваги Дад. й

Від редакційної колегії позов Лени цілком зрозумілий. вона молода мама, з живим чоловіком відчуває себе самотніми. Кожна жінка потребує уваги і турботи. Ця турбота проявляє себе в невеликих речах: їзда дитини в руках так, щоб дружина скинула, виїжджаючи сміття без нагадки і перемішуючи смачну вечерю, вона спробувала так важко підготуватися до чоловіка коханого.



Лена здається, що всі її зусилля непристойні. В зв'язку між сином і матір'ю настільки сильний, що дружина є п'ятим колесом в цій близькому в'язі сім'ї тандем. Валерія є дуже добре вирощеним і турботливим сином, але має інші обов'язки до дружини і сина. Коли він запропонував жінці і став батьком, не забудьте про це, інакше родина буде знищена.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное