Він був 40 днів, так як чоловік кинув на небо, кинувся і почув на двері.

Слова підтримки коханої людини може врятувати життя. Після закінчення життя чоловіка Валентина Іванівна відчувала себе як ніби її частина Він пішов з ним. Валя дихає, спить, їсти трохи, але якби вона була десь не тут. Не знаю, як це може допомогти.

Олег тихо вніс свою маму. Вона не прокладає на подушку і подивиться на стіну. Мати не переїхала.Я не помітив, що хтось там. Вони були в квартирі, яка була надана батькам. Я був про те, щоб переїхати кудись ще. Місце, яке не було втілено духом батька. У дорослому сині думав про це, зважився і тихо запитав:

- Мама, як ви відчуваєте? Я хочу поговорити з вами. Давайте мені зробити вас кавою і деякими сніданками. Ви важко їсти нічого...
- Я хотів сказати, що я відчуваю нормальний, але я не відчуваю себе таким чином. Не добре або погано. Я не тут. Ми не потребуємо сніданку, нехай просто кава.

Вони пішли на кухню, де Олег зробив каву. Він був дійсно стурбований матір'ю і здоров'ям. Мій батько ніколи не скаржився на що-небудь. І ось що сталося. У бесіді з матір'ю він спробував затишти її, але думка постійно переплетена в голову: «Діти не більше». Не буде!



Моя мама сказав час каблуки, але вона виглядала як привид. Олег також намагався переконати себе, що часові загостри. Він попросив своїх батьків на деякий час, але вона відмовилася. Мама попросила мене взяти її в нову квартиру. бути самостійно.



до Ні, я не можу залишити вас самостійно. Поговоримо з Ігорем.

Ігор став водієм батька. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Час. Драйвери знають ще більше дружин.

- Гаразд, напевно, не погана ідея. Коли він прийде?
- Я влаштую, щоб приїхати завтра вночі. Поговоримо про Дад. Пам'ятайте, що я отримав на мій тато, коли він відмовився допомогти мені отримати в університет і отримати роботу?

Р

- Так, ви були так сердитися, і я побачила Юру, щоб прийти до неї почуття. Ви не можете допомогти вашій дитині. Де ви бачите це?
- Мама, Тато був повністю правий, звичайно. Я розумію, що зараз. Він захотів зробити все і дізнатися кілька речей. Наприклад, бути незалежними і приймати відповідальність за ваші дії. Допомагає багато зараз. Я збираюся відвідати завтра вранці. Може бути, ви можете отримати хорошу роботу.

На наступний день Ігор прийшов несподіваний подарунок. Він привітав сина і дружину свого улюбленого роботодавця. Ігор подумав, що він ніколи не відповідав йому знову для настоювання двигуном протягом тривалого часу або забути про заправку на час.



- Валентина Івановна, хочу розповісти вам про Юрій Федорович. Пам'ятайте, коли він пішов на поїздку на рік назад?
- Так, звичайно.
до Він не був на діловій поїздці, але в лікарні. Тоді були проблеми...
до Як це так? Я не був загиблим у моєму житті, Валя відповіла.
до Він не хоче турбувати вас і Олега, бо він знав, що ви не змогли допомогти йому. Він сказав мені. Він попередив мене, щоб дати вам щось, якщо він пішов.

р.

Ігор подарував Валу невелику сумку, сказав добрим і лівим. Я знайшов його в сумці. лист-боксй Валентини приймали лист, але не вдалося закінчити через розриви, які покривають очі.

«Валуша, моя любов, будь ласка, не сумуйте. Це так буває, що ваш вірний захисник тепер захистить вас тільки як охоронець ангела. Не торкайтесь. Я хочу, щоб знайти когось, хто любить вас стільки, скільки я робити. Попереду і я буду тримати очі на вас і Олег з вище. Яра.



Тут було красиве кільце в коробці. Валя поставила її і раптом відчував, що Юра знову була. Це кільце було таким теплом. Вона знав, що вона чекала багато безсонних ночей, пов'язаних з сльозами і собами. Але вона також відчувала. Вони, нарешті, сказали:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное