Чому В'ячеслав Тихонов був названий великим гербом

Актор В'ячеслав Тихонов Один з найбільших зірок радянського кіно. І хоча його фільмографія є досить видатною роботою, але аудиторією, як це часто буває, пам'ятають актора в основному для найбільш значущої ролі.

І в разі Тихонова, звичайно, ми говоримо про роль скауту Ісаев-Стирилца в культовій плівці «Сімнадцяти Моментів весни». До речі, за цю роль актор отримав плату 5500 рублів, і без додаткових платежів.

В’ячеслав Тихонов, про свій дебют в кіно та прогрес до визнання Але шанувальники великого таланту актора, ймовірно, зацікавилися тим, що відбувався в особистому житті, і чому він був таким самотнім у віці.



Актор В'ячеслав Тихонов Ніщо не завадило, що простий хлопець від звичайної робочої сім'ї буде асоціюватися з театром і кіно. Батьки майбутнього актора жили 60 кілометрів від Москви в невеликому містечку Павловський Посад. Моя батько працювала механікою на місцевому заводі ткацтва, моя мама працювала вчителям в дитячому садку. Молода сім'я проживала в одному будинку з батьками, тому маленька раба мала особливе з'єднання з його грандіознимипарентами.

Він добре навчався в математики і фізики, він любив історію. Але Тихонов не був зразковою дитиною. Він може забрати яблука зі своїми друзями в саду сусіда, може зануритися від дорослих і зануритися в тютюні. І якось навіть отримав татуювання з назвою «Слава» на руці. Пізніше я дійсно шкодував, що витривалість. І все своє життя він поховав татуювання або з макіяжом або з рукавичками.

На початку війни надягають кінець безтурботним життям. Школа перетворилася в стаціонар. І 13-річному В'ячеславу пішов, щоб отримати професію черга в майстерні. І дуже скоро він почав працювати на заводі, де разом з дорослими він виконав оборонні накази, зробивши свій внесок в підхід до кінця війни.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація про кіно (@okino2020)



Тим не менш, навіть у найскладніших часах хлопець знайшов у кіно. Разом з друзями у вільний час він переходить до місцевого кінотеатру. І користувалися такими іконовими фільмами того часу, як «Хапай», «Твої бійці», «Депутати Балтії», «Велике життя»...

Молода людина дивилася актори і мріяла, що один день він також буде на іншому боці екрана. Фільм приваблював Тихонов, і він вже серйозно замислювався про професію актора.

Хоча батьки сподівалися, що син стане поважним інженером або агрономом. Він майже дав тиску своїх родичів. Він навіть взяв підготовчий курс на шляху до Автомеханічного інституту. А потім він отримав уроджений.

В’ячеслав розповів про свою сім’ю, що він вирішив не стати інженером, але актором. Сім'я була сильно проти, але на боці онука була бабуся. Вона підтримала аспірацій хлопця, і незабаром він пішов на змагання в VGIK. Тим не менш, В’ячеслав був визнаний «не достатньо фотогенів».

Тим не менш, Борис Бібіков зумів побачити щось особливе у юнаці і пізніше його занесе до його курсу. В кінці вчителя не помилився, бо Тихонов був дуже відповідальним студентом, закінчилася відзнакою. А потім успішно скористався можливостями і незабаром стала відомим і затребуваним актором.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Наталія Грекова (@natali_grecova)



Актор В'ячеслав Тихонов і його особисте життя Звісно, багато жінок по всій країні були в любові з чоловічим актором. Він отримував саки листів любові, але приймав таке ставлення до себе спокійно. І його поведінка не дала причин говорити про будь-які романтики на боці. І в цілому він намагався зберегти своє особисте життя від цікавих очей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація pro_zvezdu (@pro_zvezdu)



Його перша велика любов була дівчинкою Юлію, з якою сталася майбутній кінозірка. І навіть після 3 років вони розбили, але їх дружба тривала для життя.

Але перша дружина В’ячеслава Тихонова стала видатною актриса Нена Мордюкова. Проміжний шлюб тривав 13 років, але навіть народження сина Володимира не врятувала сім’ї. Техонов і Мордюкова в природі були абсолютно різні люди. Вона любила гучну компанію, спілкування та задоволення. Він віддає перевагу миротворчості, солідності та вечірці з гарною книгою в руках.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@stvstvsanny.com



Слід зазначити, що народні фаворити змушені ледь змусити торцеві зустрітися (поки знайшли себе в боргі), проживали в комунальному номері (і в вхідному номері). У 1963 р. вони, нарешті, зламали, накопичуючи багато претензій проти одного. Фото Нени Мордюкова з сином.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Атом (@1977atom)



Через 5 років Тихонов одружився на другий раз. Його обрано французьким перекладачем ім. Тамара (молодіше 16 років). Вони працювали разом з перекладом Оскарської плівки Man і Woman.

І в 1969 році В’ячеслав Васильович став батьком за другий раз. Дочка Анна також закінчила VGIK, стала акторкою. І в 2005 році вона породжувала близнюки Георга і В’ячеслава (хлопці назвали їхніми дідами).

Однак в другому шлюбі все не було гладким. Тамара ретельно контролюється чоловіком, щоб Навіть на власному вбранні Тихонов був змушений попросити дозвіл від дружини. Він був, що він зробив.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Zerif House (@zerif.house)



З сином улюбленого актора можна побачити лише таємно. Іноді вони зустрілися в гаражі. Коли життя 40-річного Володимира закінчилася (причиною була серцева недостатність), В’ячеслав Васильович був терористичним і розірвав себе за цією втратою.

«Я пам'ятаю, як здивував всіх, що Тихонов не відвідав похорон Нени. Я думав Бога свого судді. І я пам'ятав його божевільний Тамара. Я впевнений, що це була робота рук, згадувала сестра Мордюкова Наталя.

У зв'язку з Тамара дійсно зламали - вони жили разом, але не говорили. Румор має це те, що жінка захопила сильні напої, багато скандалу, навіть поділилася будинок на дві частини. Дочка Анна зі своєю матір'ю.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Paul (@rare_celebs)



Останні роки свого життя, актор В’ячеслав Тихонов був неоднорідним і забутим всім. Свій друг був собакою, з яким він міг прогулятися за години в тиші. Важко уявити, що він запам'ятався в таких моментах, які він пошкодив.

У 2002 році В’ячеслав Васильович постраждав інфарктом міокарда, але вдалося відновити. Проте, через кілька років, здоров'я знову погіршилася. Незважаючи на кілька операцій, серце Тихонова припинилося 4 грудня 2009 року. Однак пам'ять великого актора обов'язково буде жити протягом багатьох років.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное