Син назвав його матір'ю і просить прийти терміново, немає їжі в холодильнику, і всі одяг брудні.

«Для шести місяців син живе окремо», – розповідає Лариса Іванівна. Але її вирощена дитина не може стати незалежною. Лариса Іванівна завжди піклується про нього і захищає його від будь-яких життєвих труднощів. У віці 25 років Андрій захотів незалежності, але з тих пір він переїхав, нічого не змінив. Його ще називають матір'ю і попросила її варити їжу. Після роботи Андрей прийшов до своєї матері, зібрані підготовлені лотки з положеннями і пішли додому. Не можна використовувати пральну машину.



Ще раз Андрій отримав голодний, відкрив холодильник і знайшов, що всередині порожній. Він назвав його матір'ю надії, що вона порадує його свіжістю. Але в відповідь я чув, що мій мама не вдалося варити. Андрій був занурений і сказав, що вона має сусід, вони друзі, чому не допомогти їй?

Тоді мій мама сказав, що це буде краще для Андрія, щоб відвідати її: ми повинні піти в аптеку. Андрій сказав, що він не знає, як шукати ті, хто хворий, і що матір його повинна йти до швидкої допомоги, так як вона була самостійна. Мама вішати.
«Щоб з'єднання зрізався, син запропонував і вирішив відволіктися від голоду з комп'ютерною грою. Через два години він знав, що прийшов до магазину. Я не зносила нічого свіжого і вирушила в продуктовий магазин. Є Андрій звичало пасту, ковбаси, хліб і чіпси - холостий набір.



Все було б штрафом, але при оформленні замовлення відбулося те, що всі покупці страху - не вистачає грошей на картку. Андрій знову побігла карті через термінал і знову відмовився. Після перевірки кишенями Андрій зрозумів, що він тільки підійшов додому хлібом. Всі права.

На шляху додому хлопець спробував пам'ятати, де зарплата отримала тиждень тому: «Це було необхідно для Lena не брати її до ресторану, я також дав їй дорогі браслети, тому я продемонстрував». Тепер я повинен взяти кредит, подумав хлопця.



Тим не менш, мама мала збити на сусіді, щоб допомогти приготувати їжу і піти в аптеку. Подруга не відмовляється від запиту, але визначало, що син загинув так безвідповідно: «Ви, Лара, продовжуючи образити сина». У той час вона не була маррію через його, кинув її щастя, і тепер ви сидите самостійно, я відчуваю себе шкода для вас. Не варто відмовлятися, але ваш Андрій повинен стати незалежною, ми не молоді протягом тривалого часу, хто подбає про нас, але не власними дітьми? ?



вона була правою, але що якщо вона не могла варити або мити? Я не одружений, я не мав дітей, і мій мати не 20 років, я хочу бачити своїх онуків. Дуже шкода для Лариси Іванівна сина, тому вона піклується про нього стільки, скільки вона може. Потім він з'їдає суп, потім він варить, потім він промиває речі.

Друг продовжив монологію: Ось моя дочка теж не знаю, як варити, не дозволяв її в кухні як дитину, щоб не заважати і не викликати розлад. Коли її дочка одружилася, то виявилося, що господиня її не зробила. Я сказав її, щоб піти в мій мати-в-право і навчатися, мій співробітник добре вариться, і моя дочка і наречена стала ще ближче, тепер вони найкращі друзі з матір'ю.

р.

Андрій кладуть воду для спагетті на плиті і пішли чистити, можливо, Лена просить на сьогоднішній день. Він мав зібрати всі брудні одяг, розсіяні, промивають підлоги. Коли Андрій перевірив свої кишенята в своїх джинсах, щоб мити їх, він знайшов вексель. Тоді він пам'ятав, що матір його не був.

Андрій перебіг у найближчій аптеці, взяв на себе щось на холод і побігти мамі. Не було грошей на автобус, тому він прогулявся. Половина години пізніше сина стояв на дверцятах і дивилися непристойно на матір’ю, «Мама, ти океї?» Ось лікарські засоби, нехай мені подбати про вас ... Лариса Іванівна лопається в сльози. І нарешті вирощено мій син.



Коли Андрій бачив, що його матір був кричущим, він був Що таке неправильно? Я шкода, мама, ви хочете залишитися з вами на деякий час. Лариса Івановна сіла Андоррі на столі і заливається чай: «Це океї, Андрій, я трохи обманяв.» Я бачу, я хочу, щоб ви були на власні очі. Тексти пісень, а це означає: Чи знаєте ви?



Для батьків, ми завжди є дітьми. Але неважливо, що ми намагаємося подбати про нас, час настає час, коли ми звернемося до наших літніх батьків. Ми розуміємо це, чим довше ми зможемо насолоджуватися компанією найближчих людей. Подбайте про батьків.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное