Я занурю кришталеве скло в сковороді, щоб відварити ніжне м'ясо і прозорий бульйон

Напевно кожен господиня впевнений, що вона точно знає, Як приготувати м'ясо правильной І обов'язково в процесі приготування вона дотримується певного обряду, що дозволяє їй отримати смачний бульйон, а шматочки м'ясної ніжки.

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділить історію абонента, який нещодавно виявився про хитрий спосіб приготування м'яса. Або ж, це не навіть спосіб, але просто невелика тонкість, кухар життя хак, що дозволяє отримати ніжний і соковитий м'ясо, а також дивно прозорий бульйон в будь-яких умовах.



Три роки тому я був біля Астрахана на відкритті мисливського сезону. Ми мали жити в наметах, їжа була варена на вогоньх. Але за довгий час я не був достатнім, мій здоров'я не вдалося, і я спійманий холод, пише Андрей.



Для того, щоб не загострити проблему, я погодився запропонувати другу, який відправив мене на лікування своїм бабусям. І я був вражений, як смачна вона була приготування гри. Звичайно, я не можу допомогти, але попросити її поділитися секретами приготування. Бабця пообіцяла показати його наступного разу. й

«На наступний день господиня вирізати качку, відправити тушку на каструлю і додано воду. І тоді я відкрив мій рот в захваті. Справа в тому, що стара леді кладуть зіпсоване скло в сковороді. А потім вона сказала: «Знайди хвилину, ви побачите». Я нічого не розумію, але, пам'ятаю, яка ніжна і соковита гра я був наречений на вечерю, я почав весело чекати.



У двадцять хвилин я чув дивне кільце з горщика. Так, це зіткне скло при кип'ятій воді почав барабан проти стінок сковороди. Бабця залишила свій бізнес, прийшла до звуку, знімала піну і заспокоїла вогонь. Кільце вірші.

«На господині почали пояснювати, що як м'ясо, так і птиці слід варити, щоб вони не закипалися в окропі при високих температурах, але тільки лангулися на вогонь. Якщо він відвариться, то весь смак піде до бульйону, і сам м'ясо буде поганим. У цьому продукті немає. й

Габаритний зображення

«І зіпсоване скло в цьому випадку служить своєрідним показником правильної температури. Як тільки температура надмірна, вона збиває і сигнали, що м'ясо не вариться, як це повинно. Зменшити вогонь - вода не кип'ятить, скло не кільце, але м'ясо вариться при правильній температурі. І фінальна страва в цьому випадку надзвичайно смачна, пише Andrei.

р

З'ясуйте, що кухарі використовували таке життя зламати довгий час назад, коли вони ще довелося варити на відкритому вогні. Після того, як в печі або на вогонь температура не може бути регульована як на сучасній плиті. Таким чином, скло діяло як різновид термосенсора.



Що стосується найкращої температури для приготування м'яса, шеф-кухарі називають 75-85 ° С. Але в такому режимі м'ясо буде готуватися дуже довго. Тому оптимальна температура десь в діапазоні 85-95 градусів Цельсій. У таких умовах приготування їжі не займе занадто багато часу, а м'ясо залишається соковитим і м'яким.

На якій температурі краще варити м'ясо? І що життя хакі ви використовуєте, коли ви повинні варити на відкритому вогні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное