Коли я знаю, що я буду бігти по місту все день, як електрика, я закусаю мене за рецептом Євгена Клопотенко.

Сьогодні ми зібрали рецепти закусок для тих, хто йде на дорогу, збираються на пікніку, поспішаючи до школи або роботи. Пропоновані закуски заощаджуватимуть зайняті читачі з дратує необхідність занурення першого, що доходить до руки. Знайдіть свій час на вихідні, щоб приготувати страви з нашого списку, і ви зможете зустріти новий робочий тиждень повністю обладнаний.



Всі ці закуски об'єднані не тільки простотою і простотою зберігання. Автор їхніх рецептів – лауреат телешоу «МайстерШеф-5», автор книг про харчовий і кулінарний експерт Євген Клопотенко.



Він доводить, що смачна їжа не обов'язково повинна бути дорогою і складною.

Риббургери

інгредієнти
  • 4 філе підлокітника
  • 4 бункери
  • 2 ст.л. соняшникової олії
  • 4 лист салат
  • 4 скибочка сиру
  • 1 помідор
  • сіль і перець
  • Тартар


Підготовка
  1. Пропустіть філе через болгарку.
  2. Додати сіль і перець, перемішати.
  3. Формуйте рибні котлети за розміром бункерів і відправте на годину в морозильній камері.
  4. Обсмажуємо котлети в рослинній олії.
  5. Наріжте булочки навпіл, кладемо на кожну половину соусу, шпаклівку, скибочку помідора, лист салату, сиру і знову соусом.
  6. Бон привіт!


Тіропіта

інгредієнти
  • 500 г листового тіста
  • 2 ст.л. борошна
  • 300 мл молока
  • 4 яйця
  • 200г твердих сирів
  • 1 ст.л. вершкового масла
  • 0,5 ч.л. органо


Підготовка
  1. Захопити тісто в холодильнику.
  2. Змастити цвіль маслом.
  3. Розгорніть тісто так, щоб вони закривали форму і до тієї ж частини, щоб закрити торт зверху.
  4. Сир тертий на великій тертці. Покладіть його на тісто, посипте орегано.
  5. Приготувати залити сумішшю молока і яєць. 2 столові ложки заливки залишають змащувати торт. Залийте в сир.
  6. Покрийте торт другою частиною тесту, залийте краю і змастити залишилися заливки.
  7. Випікайте протягом 40 хвилин при температурі 180 градусів, роблячи надрізи на вершині тироптіте, через який гарячий повітря буде втекти.


Паштет з печінки Pate є стравою без яких рецептів закусок, як правило, не обійтися. У холодильнику завжди є невеликий ніжний снек, щоб насолодитися бутербродом на сніданок або обід.

, Україна

інгредієнти
  • 400 г яловичої печінки
  • 5 невеликих цибулин
  • 2 зубчики часнику
  • 150г вершкове масло
  • 50г сухого вина
  • сік лимона
  • 1 ст. цукру
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Очистити печінку плівок, нарізати на шматочках приблизно 100 грам.
  2. Обгорніть кожен шматок харчової плівки так, щоб вона не отримала води.
  3. Зануріть шматочки окропу і залиште на 60 хвилин.
  4. Наріжте баночку з півкілець. Кисть часнику з плоскою стороною ножа.
  5. Посмажити цибулю і часник з вершковим маслом протягом 7 хвилин.
  6. Після цього залити вино в каструлю і випарити його на 10 хвилин.
  7. Розкласти печінку і відправити в чашу блендера з трьома кварталами сковороди, вершкового масла і лимонного соку. Збийте його акуратно.
  8. Для решти цибулі в сковороді додайте цукор і 1 столову ложку лимонного соку. Каркаси до конфігурації цибулі.
  9. Подавати кат з багетом і цибулею конфіск.
  10. Бон привіт!


М'ясні коржі

інгредієнти
  • 500г борошна
  • 1 сумка сухих дріжджів
  • 1 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 яйце
  • 250 мл молока
  • 50мл соняшникова олія


Наповнення інгредієнтів
  • 500г свинини
  • 3 ст.л. соняшникової олії
  • 2 зубчики часнику
  • 50мл соєвий соус
  • 1 ст.л. томатної пасти
  • 0,5 ч.л.
  • 1 жовток
  • 2 ст.л. молока
  • 1 ст.л. мапи або кунжуту
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Змішувачі з цих інгредієнтів тісто, утворюють кульку, змащують її рослинною олією, накривають і залишають тепло протягом 45-60 хвилин.
  2. Обертайте м'ясо на м'ясорубці. Нагрійте сковороду з подрібненими зубчиками часнику.
  3. Додати фаршировану свинину. Посмажити за хвилину, після чого залити соєвий соус. Варіть ще хвилину, залийте томатний соус сіллю і перцем. До м'яса до готовності.
  4. Зробіть торт з піднятого тіста. Заповнити їх начинкою і покласти їх на чашу. Змастити кожен торт сумішшю жовтка і молока. Залийте маком або кунжутом.
  5. Запікати близько 30 хвилин при температурі 180 градусів.
  6. Бон привіт!


фраза «м»їсђсѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‹с... Пропоненти здорового способу життя радять забути про білий хліб, майонезні соуси, копчені м'ясні інгредієнти, зберігати ковбаси і дешеві замінники масла. Але як їх замінити? "Сайт" Ми пропонуємо вам 15 оригінальних хлібних планок, які зроблять сендвіч повним закускою і дозволяють стати частиною здорового раціону.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное