Невелика ностальгія при варенні манери.

Як варити омоліну без грудей? Так що сім'я попросила доповнювати, а сусіди прийшли з ноутбуком і попросили рецепту. Манка може бути коханою або капелюховою, але ніхто не може залишатися байдужим до неї.

Вона відрізняється. Спрощений і солодкий або холодний і непристойний за смаком. Хтось маленький щоденно лікував каструлю після порції кашу з коханої матері. І хто ретельно заливається і змащується непристойною манкою з грудями на столі в дитячому садку. Про нас Пирхал так популярнийНастав час заперечувати реальний ода до неї.

3610Р. 4200Р.

Наша абонентська Алла допускає: «У дитячому шляпному кошені» Вона завжди була холодною і з неординарними грудями. Я завжди дивлюся, як люди їсти цю страву. І я зробив свою першу манку під керівництвом моєї коханої матері, і воли. Я зварю весь час і всім сподобалося. й



Ще один читач, Світлана, сказав, що вона нещодавно відвідала лікарню і тепер чекала її за смаком трохи манка знову. «Ви не знаєте, як я чекаю на день, коли я зумію їсти маленьку маночку. Це моє улюблене блюдо з дитинства. І це може звучати фантастично, але я ніколи не стикався з поганою людиною.



Простий рецепт добра макіяж аромат Дуже легко. Але найголовніше не боятися. Багато хто не справляється з молоком, і він або запускає або опіки. Будьте хворі, тому що перший млинець, як кажуть, є люпом. І перша пластина манни каша не завжди може бути успішним. Але якщо слідувати цим рецептом, то кашу обов'язково вийде відмінною.

інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 3 ст.л. сималіна
  • сіль
  • цукор




Підготовка
  1. Нагріваємо молоко і уважно тримати його від бігу. Більш того, важливо не перестаратися, тому що потім манка може виявитися занадто жорстким. Додати сіль, цукор до молока за смаком і перемішати.
  2. Як тільки перші бульбашки з'являються на поверхні молока, приступають до заливки омолиної в неї. Але краще робити це поступово, акуратно залити крупи і енергійно перемішуючи гаряче молоко. Це дозволить запобігти утворенню грудок.




Регулятори каша Дуже просто. Чим довше тримати його на вогні, помішуючи, тим товстіше виявиться продукт. Спробуйте інтенсивно перемішати злаки буквально в перші кілька хвилин і вимкнути плиту. Якщо каша видається занадто рідко, то не панікувати. Зніміть каструлю з гарячого пальника і закрийте кашу кришкою. У кілька хвилин він трохи загустить. До готової їжі. додати деякі вершкові кришкиВарення, мед, фрукти. Все, що порадує Вас коханим і найулюбнішим. Заощаджуйте семоліну для вашого здоров’я.



Як приготувати манну без грудей Чудова історія поділилася з редакторами ще один з наших абонентів Анна Василіївна. «Я дійсно підняв мій кішка Marcic на манку. Знайдено дитину в ящику біля сміття, але що робити - немає грошей на спеціальні суміші. Я спробував годувати його звичайним молоком з труби, і кошеня почала харчуватися. Тільки після цього не вдалося позбутися від труби. Після того, як приготував чоловіка Kole manka і трохи Marcia покласти. Він не міг перетягнути його вухами. й

, Україна

Що таке манка життя! Навіть найприємніші і шкідливі засоби, які закохуються в любові з собою. Я пам'ятаю себе після всіх цих років. І торкнувшись нагадувати вас про доглядальниці своєї матері і бабуся, що вони ручать вам посмішку. ароматй Тепер ви знаєте, як варити крупу без грудочок. Поділіться рецептом коронки для цього кашу в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное