Я не прийшов до мого батька, я пішов, що я був до моєї горлі, і вранці я прокинув телефонний дзвінок.

Роль батьків в житті Дитина важко переоцінити. Вони дарують йому життя, навчають його і відправляють його на вільний рейс. У ідеальному світі занурення між дорослими дітьми та їхніми батьками зростає сильніше за роки. Але в реальності вона може бути розбита. Чому це відбувається, і чи варто захоплювати silly-відповіді проти вашого батька або матері, читайте нашу історію сьогодні.



Я народилася в дуже звичайну сім'ю. Моя мама працювала швачкою і мій тато був столяром. Мої батьки хотіли поставити мене на ноги і дати мені хорошу освіту. Вони завжди хотіли б краще життя для мене, вони жертвували багато для мене.

Я постараю мене, щоб зробити мій мама і тато щасливий, як я міг. Закінчив школу з золотою медаллю та вступив до бюджету у столичному університеті. Я пам'ятаю своїх батьків, які мають цілу партію про неї. Але через місяць після того, як я пішов, радість замінила гранату. Моя улюблена мама була раптом госпіталізована. Серйозне захворювання ескалували і приймали її життя.



Я не міг прийняти те, що сталося. До недавнього часу мами жили, створювалися і випромінюють щастя. І тепер вона пішов. Кожна ніч до того, як я пішов до ліжка, я молився Богу, що мама просто мріяла. На сонці вона знову заповнила її каблучка сміятися, і я кинувся сльозами в очах.

Після того, як сталося, батько закрив себе. Днів і ночей він сидів у своїй студії, намагаючись відволіктися від своєї роботи. Я відвідував мій батько кожного дня, щоб підтримати його. Але це не просто для мене. Я не хочу викинути з школи, тому я завжди відчував, як я не робив достатньо для мого тата.



За рік до того, як я зрозуміла, що я не міг би жити назавжди. Я хотів поліпшити життя, отримати освіту, знайти роботу і почати сім'ю. І як тільки ця реалізація прийшла до мене, я зустрів Міша. Він був 7 років старше мене, займаючи бізнес і живе в його квартирі. Майже відразу Міша запитала мене, щоб переїхати з ним, і через кілька місяців він попросив мене, щоб зрадити його.

Ми мали скромне весілля. У цей день, за перший раз я бачив мій батько посмішки. У нашій родині зацарював радісний захід. І пішов я в сім'ю. Відразу після закінчення я вагітна. Да і я бачив один одному менше і менше.



А потім почав хворіти. Я не можу відвідати його часто з дитиною в руках. Побачити мене, як він відчував. Пара разів він навіть укладав в стаціонарі, а потім відправив додому під наглядом місцевої сестри Галі.

Я прийшов, щоб відвідати мій батько і помітив, що він діяв дивно до цієї жінки. Він здавалося б молодшим і багатьма щасливими. Моє страхи були підтверджені, коли мій дад назвав мене і сказав мені, що він хотів маррі Гала. Я не розумію, що це можливо. Він був зрадою пам'яті коханої матері.

р.

Я не хочу вірити, що сталося. Я намагався зрозуміти, чому мій батько зробив це. Але решта, що живе всередині мене, тільки виросла сильніший кожен день. У зв'язку з цим, наші стосунки з батьком приїжджає до кінця. Мій Тітка використовується для виклику мене і спробувати зробити мене краще. Але це не допомагає.

Не хочу поговорити з ним. Одного разу він назвав мене, апологізований, дійсно хотів мені приїхати до нього. Він знову виявився в лікарні. Але я повернув його вниз, я пішов про мій бізнес, мої турботи. На наступний ранок я отримав телефонний дзвінок.

240654

З труби я почув, що мій бойовий голос: «Таня, швидко приходять». Він пішов. Ніч не був. Лікарі воювали до останнього, але не змогли врятувати його. У світі був потішний, не було сил. У той момент я усвідомив, як я був все разом. Моя дадала мені, і я просто повернув мене на нього через деяку ступеню дитинства.

Неможливо повернути час. Тато, Я сподіваюся, що ви пробачте мене. Сонце щільно.

В той час як дорослі діти будують своє життя, спілкування з батьками дуже часто йде на фон. Ця історія є сумним прикладом того, як стипендія переступить до батьківського відносин. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Зателефонуйте батькам прямо зараз і розкажіть, скільки ви любите їх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное