Курячий восени від друга, який прийшов до відвідування з Франції

Зробимо м'ясо. слив і яблукоЗ цибулею і пряними прянощами, чт? Щоб зробити вечерю дійсно осінній і барвистий! Цей рецепт був знайдений в Інтернеті, і він дійсно ідеальний. Це легко, швидко, просто, як я люблю. І смак! Я не можу описати слова... Намагатися!

І не боятися цього поєднання. Пломби не дають кислості, але, навпаки, красиво доповнять м'ясо, роблять його пряним і ароматним. Я не знаю, що я хотів би зробити це блюдо: м'ясо або овочі. Все добре тут, як класичний буде сказати!

Сьогодні видання. "Сайт" Ось чому вам потрібно додати сантехніка і яблука. Цікаве поєднання, що кожен повинен спробувати!

1990Р. 2199Р.

М'ясо з сливами Склад
  • 1 кг курячого філе (або індички м'яса)
  • 1 великий яблуко
  • 4 санки
  • 0,5 ч.л. цукру (для посипання слив)
  • 1-2 зубчики часнику
  • 2 сині цибулини
  • 1 ст.л. гірчиця Діюна
  • 1 ч.л. копчена паприка
  • 2 ч.л. базиліка або прованс трави
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Ви можете взяти курячі філе, ви можете мати стегна або чверті. Шукайте те, що ви маєте прямо зараз. Курку також можна замінити індичкою. Перевірити його теж.



  2. Змастити курку з гірчиці Діюна, солоною і перцем за смаком. Додати копчену паприку і базилік (провансальні трави можливі). Також посипаємо курку подрібненим часником. Залиште 15 хвилин, щоб маринувати.



  3. Пон. маринованіНарізаємо сливу скибочками, злегка посипаємо цукром. Також тонкі кільця розрізають лука. Наріжте яблуко на дрібні шматочки.



  4. Змастити деко з рослинною олією. Покладіть м'ясо на нього. Для м'яса покласти цибулю, сливи і яблука. 31822718



  5. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 30 хвилин, потім покрийте м'ясо фольгою овочами і запікайте ще 15-20 хвилин до готовності.



  6. Це, сантехніка готовий. Бодибилдерши!





Я також запропоную ознайомитися з інструкцією приготування солоних маринованих слив за рецептом Ольги Матвії. Чудове рішення для сім'ї та гостей з незвичайними ароматами та ароматами на холодних зимових днях!



Подавати м'ясо з сливами можна як спекотним, так і холодним. На додаток до м'ясної страви я раджу готувати. салат, arugula, горіхи, м'який сир (смужена фета), часник і оливкова олія. Це просто харчування!

До речі, це блюдо гідне будь-якого святкового столу. Зауважте, будь ласка, сім'ї та друзів до сезону зливу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное