Наречена жителів Греції – гарбуз в Греції

Грецький гарбуз є одним з моїх улюблених. осіннійй Цей рецепт прийшов два роки тому від подорожі в Афіни. Як я їсть цю пряну страву, я пам'ятаю сонячні еліти з давньою архітектурою, морським повітрям і дивовижно смачною кухнею.

гарбуз виходить дуже ароматним і саворієм через часник, сухий базилік і перець. Помідорна паста дає їй кислу замітку. гарбуз спочатку обсмажений в сковороді, потім приніс до готовності в духовці. Тому виходить м'який і соковитий. Для приготування цієї страви краще взяти гарбуз солодких сортів, наприклад, мускат.



Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування гарбуз Грецька. Я приготував подвійний, не дуже швидко!

гарбуз грецькі інгредієнти
  • 400г гарбуз
  • 1 зуб. Кошик
  • 1 ч.л. томатної пасти
  • 1 ч.л. сухого базиліка
  • 2 ст. л.
  • 1 ст.л. оливкової олії
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Давайте очистимо гарбуз. Наріжте гарбузове пюре з великим кубом.



  2. У сковороді з рослинною олією обсмажте гарбуз до розігрітих з усіх боків на 5-7 хвилин, помішуючи.



  3. Додайте сіль, перець і сушений базилік на каструлю. Додати томатну пасту до гарбуза. Пройдіть часник через прес і додайте до гарбуза. Дивитися все разом.



  4. Поставте гарбуз в форму випікання. Залийте воду в форму.



  5. Покрийте форму фольгою і запікайте гарбуз в 180-градусній духовці на півгодини.



  6. Візьміть готовий гарбуз з духовки в греки і лаціна Або спекотна закуска. В кінці можна додати велику маслину в блюдо. Бодибилдерши!





Також я пропоную дізнатися, як смачно варити гарбуз в сметані і часниковому соусі, таким чином, маскування неперевершеного гарбузового смаку.



ароматний і Грецький стиль Навіть ті, хто не схожий на цей фрукт, і невелика кількість калорій робить цю страву смачною і корисною закускою, самостійною стравою або гарніром для людей, які контролюють калорійність раціону.

Я збираю його в суботу, і що ви будете готувати на вихідні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное