Я працював в Польщі на червоному рибному заводі, я розповім вам, які смаки лосося краще.

«Як ви запікати червоною рибою в духовці?» Я попросив другу, який працював в червоному рибному заводі в Польщі протягом багатьох років. Вона, безумовно, знає, як вибрати найкращий лосось і як правильно його приготувати.

Сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо більш глибокий погляд на світ лосося. У цій статті ми будемо говорити про корисні властивості лосося і як правильно підібрати її. Ми також поділимо перевірений рецепт. рудій

Як запекти червоною рибою в духовці

Відтінки до червоної риби можуть бути безсоння. Його смак подобаються всім без винятку, навіть тим, хто не схожий на решту риби. Користь також нездатні: це один з кращих джерел амінокислот і білків. Всі види червоної риби містять вітаміни А, Д, Е, ПП, група В, йод, фтор, фосфор, кальцій, цинк та багато інших мікроелементів, включаючи селен, який називається мікроелементом довготи.

Міститься в червоному вітаміні D імунітетЦя риба особливо цінна завдяки омега-3 жирних кислот, що містяться в ній. Але ці поживні речовини і смак червоної риби залежить від того, де і як лосось провів своє життя.



Помийте уважно до картини і попросіть себе: який шматок лосося виберете?

На праву ми бачимо шматок насиченого червоного без білих жирних вставок. Це те, що здорове лосося виглядає так. Наліво ми бачимо блідо-кольоровий колір, що означає рибу фрахтою. І в результаті вона виросла на фермі.

доб.200

Насичений колір є одним з показників якості риби. Всі права. атаксистантинй Атаксантин - яскрава червона молекула, знайдена в водоростей, планкттоні і крілі. Це те, що робить червона риба так корисною. Наприклад, ця добавка здатна збільшити витривалість на 60%. І це тільки один з показників, і є багато іншого!

Сорти дикого лосося Ми отримуємо це червоне молекулу від планктону, що риба їсть. Особливо сокир.



Але на фермах, кормах лосося на гранулах їжі, які не містять цієї молекули, немає ніде, щоб отримати її. Тому власники ферм використовують синтетичні речовини для цього. Це, в свою чергу, виробляється з нафтохімічних продуктів, таких як вугілля. Відчуйте різницю і розуміння? Риболовля і масло, які подаються на рибу на фермах, можуть бути на ризику забруднення діоксином і ртуті.

Висновок передбачає себе: спробувати відмовитися від лосося, вирощеного на фермах і вибрати рибу диких сортів.



Порода лосося Для кращого лосиниДля того, щоб зрозуміти, що Фар-Східна краса вибрати для смаження, і який для посла, в якому місяці можна очікувати свіжого лову і так далі, тут є пара відчуттів.

Одна з великої дикої риби з насиченим червоним м'ясом є кохош. Він має майже білі ваги (для яких в Росії це називається «білою рибою», а в Америці це називається сріблястим лососем). Живиться на дрібних комахах, невеликій смазі і ікра іншої риби, яка знаходить в неглибокій воді.



Калорій низький, підходить для всієї родини, особливо дітей і літніх людей. Текстура м'яса м'яка (багато разів занадто багато, краще вирізати заморожені) і ніжний. Смак трохи терпкий, досить своєрідний, але він смачний. Коель ідеально підходить для випічки, смаження, можна приготувати шашлики або маринувати.

Ну, мій улюблений сорт є під ключ. Що таке? Першим є те, що його м'ясо непристойно червоний, і є просте пояснення. Це сокир, який живить на коруцесанах-каланидів, які дають м'ясо таким насиченим кольором.



В цілому все в ньому красиво - ніжна, злегка в'язана текстура, не жирна, не суха і фантастично смачна. Дуже благородний смак. Ви можете випікати, варити або обсмажити. Але якщо його засолити, а потім викласти на хліб з вершковим маслом, то це просто гастрономічний вибух, ні інший спосіб.

З дієта Ви можете відмітити прокладку. М'ясо її нежирне і низькокалорійне. Можна посолити, запікати і тушкувати. Але важливо не висихати при вбиранні.



Ну, найпоширеніший тип рожевого лосося. М'ясний колір: червоний і рожевий. Смак м'яса м'який, нежирний і щільний. Підходить для випікання, запікання, кипіння і куріння. Ну і найцінніший лосось – чінок. Японці називають цю рибу «Принц лосося», а американці називають її «королем лосося». М'ясо його червоно-помаранчевий з прозорими жирними шарами.

Червона риба в духовці Інгредієнти
  • 0,5 кг дикої лосося
  • 1 ч.л. оливкової олії
  • 1 ст.л. вершкового масла
  • 1,5 ст. подрібненого кропу, петрушки і часнику
  • сіль
  • 0,5 лимона


р.

Підготовка
  1. Файл лососем нарізати на порційні шматки. Змастити кожну з шматочків оливковою олією і посипати сіллю. Краще взяти велику морську сіль.
  2. Поставте рибу на чашу, покриту пергаментним папером.
  3. Зверху посипають шматочки риби з подрібненим часником, петрушки і кропу. Я також люблю додати лимонний перець. Змащуємо злегка розтопленим маслом.
  4. Іноді додаємо скибочку лимона. Більше соусів і спецій, не перерваючи смак хорошої риби!
  5. Обгорніть пергамент навколо риби, складавши і забравши шви так, щоб пара не випаровується.
  6. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20 хвилин.




Я також хочу дізнатися, як зробити сирний суп з лососем. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Тепер ви знаєте, як вибрати і як випікати червоною рибою в духовці, щоб побутова газована з захопленням.

Окремо хочу поговорити про метод лосиний Тексти пісень, а це означає: Повірте мені, немає більш смачних, простіших і корисних рецептів! У домашніх умовах навіть діти з'їдають цю рибу, які не люблять звичайної риби, і ось вони ковтають прямо з тепла з спеку. Дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное