Що сім товарів люблять Микола Дроздов

Микола Дроздов, улюблений та впізнаваний програмою «У світі тварин» – 80 років. І він все ще живий: він займається науковою діяльністю, багато подорожує, вдається брати участь в багатьох телевізійних проектах і ділиться своїм досвідом. Шукаєте його, ви розумієте, що старий вік не сумний, і ви не повинні боятися його.





Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися і розповісти вам що. здоров'яМіцність і довговічність Миколи Дроздова. Тексти пісень, а це означає: Його тонкий тіло може заздрити молодих чоловіків, не кажучи вже про старших однолітків. Його воліє і дієта дійсно заслуговує аплазії.





Миколаї Миколаєв – це хороший приклад для багатьох людей, які говорять про те, що слід їсти м’ясо та молочні продукти. Він не тільки любить тварин, але і розуміє, як природа працює і живе відповідно до своїх законів. Дроздов є вегетаріанським і сирим продуктом. Але іноді дозволяє їсти перепелині яйця і їсти їх з оболонкою. Він зловив спиртом давно.





«Я все ж переконаний переваги сирої їжі і мононутрішнього харчування, я люблю прості страви. Вранці я насолоджуюсь живою вівчаркою. Не кип'ятять, але просто заливають окропом. Каша гречана, до речі, я теж не варю - ввечері я заливю гарячу воду з крупами, а вранці я просто прогріваю. У день з'їсти овочеві салати, артишок, огірки, крупи і сквош. й

р.



Єдине, що Дроздов не відмовляється від кави. Він любить цей напій і напої без цукру. Кава також корисна при низькому тиску. Навіть на комплекті, хост завжди просить кашу і каву. Крім того, Микола Миколайович стверджує, що є 7 продуктів, які можна їсти постійно і не отримувати жиру.





Я постійно їсть сім продуктів: огірки, листовий салат, листяна капуста, зелений болгарський перець, жовтий болгарський перець, апельсин болгарський перець і... червоний болгарський перець. Ці продукти можуть харчуватися постійно і не отримувати жиру.

р.



Але це, звичайно, не є повноцінною дієтою ветера. Він також їсть фруктів і ягід, але не загублений в них, бо в них багато цукру. З кашу їсть тільки вівсяна, пшениця і гречка. Це краще робити на воді, але ви також можете зробити це на молоці. Тим не менш, секрет здоров’я та юнацтва Миколи Дроздова не тільки в харчуванні.





Секрети довголіття Миколи Дроздова
  1. Немає куріння. Це єдиний спосіб захистити себе від інсульту, раку, інфаркту та багатьох інших захворювань.
  2. Для сніданку, кашу. Діннер повинен бути мінімальним. Вага повинна бути регульована за допомогою розумного раціону. «Я не люблю ресторани, харчування має бути простим і здоровим». Вегетаріанство є правим способом для людини, оскільки наш шлунок адаптований для травлення рослинних продуктів, а великі витрати енергії йдуть на тварину.




  3. Немає фізичної активності. Микола Дроздов прокине на 5-6 ранку. Займає час і половину заряду. Комплекс включає в себе елементи класичної і дихальної гімнастики, в тому числі 100 квацій і вправ для підтримки гнучкості хребта. І, звичайно, йога. Телеведуча порадує всіх, щоб зробити стенд на своїй голові.


    «Ви не можете зробити реальну стійку без підготовки, тому я пропоную її спрощення. Приступаємо до колін і відпочиваємо на підлозі своїми передпліччями, кладемо верхню голову на підлогу. Таким чином, голова нижче таза і кров тягнеться до неї, тобто отримуємо ефект інвертованої постави. Ми займаємося не менше 15 до 20 секунд. Після невеликого відпочинку, ми робимо «брак».
  4. Ви завжди повинні зробити хороші речі. Ведучий щедрий благодійний проект і веде активну соціальну життя.
  5. Звичайно, ви завжди повинні навчатися мозку. Чоловік живий, поки він щось цікавить. Вам необхідно прочитати, подорожувати, піти з життям в крокі. І будьте вірними з вашої причини.




Як хороший бонус, ми даємо вам відео, в якому ведучий передає свій кулінарний досвід і ставлення до їжі.

про:blank

Микола Миколайович Дроздов Натхнення! Ми раді, що є люди, які можуть бути прикладом. Ми хочемо, щоб ви завжди були здоровими і енергійними. Не забудьте поділитися корисною інформацією з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное