Зробіть свій домашній вигляд, як ви за кордоном. Поради досвідченого архітектора.

Не кожен може дозволити подорожувати щодня або навіть раз на місяць. Але щоб облаштувати свій будинок так, щоб ви були за кордоном, дуже можливо.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Модний дизайн ванної



Навіть в самому серці ванна кімната за допомогою грамотного підбору і розміщення керамічної плитки і деяких елементів меблів можна створити інтер'єр в мексиканському, морокканському або іспанському стилі.

Редакція "Сайт" Я приготував 8 трендових ідей для вас. оформлення ванної кімнатий Не складно і одночасно затишно!

  1. Практична краса
    У цій версії дизайнер розміщував два дзеркала і два оболонки, а плитка були обрані в марокканському стилі. Цікаво і водночас дуже практична.


  2. Цей дивовижний поверх.
    Не секрет, що світлий колір візуально збільшує простір. Але якщо все відбувається, наприклад, бежевий або білий, він явно нудний. Але якщо додати візерунок на підлогу до такої білої плитки, ванна кімната буде виглядати оригінально.


  3. Візерунок вторгнення
    Я дуже люблю цю ідею! Розміщуємо незвичайну плитку на підлозі і на одному з стінок ванної, і робимо решту стін монохромних і світлих. Він виглядає елегантно і стильно, це не так?


  4. Кольорові.
    Щоб надати ванну кімнату затишним або певним стилем, тут немає необхідності влаштувати капітальний ремонт. Ви можете просто обмежити себе грамотним підбором плитки в тон існуючих меблів.
    добез ціни2005001'0001

  5. Азулейські плитки
    У ванній кімнаті є місце, де зацарював душ, ванну і умивальник. Тому синя і біла в оформленні ванної вважається традиційним. У цій версії дизайнер використовується синя і біла плитка в стилі іспанської азулехосу в поєднанні з латунними лампами і краном. Дивовижна красуня!
    (Рівне)



  6. Оригінальні оболонки
    Нехай дух Мексики переходить у свою ванну кімнату з цими фарбованими оболонками.


    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я, безумовно, хочу, що для себе.
    р.

  7. Улюблена Мексика
    Щоб створити мексиканський стиль в інтер'єрі, оберіть для вашої ванної традиційної для Мексиці тальверської плитки в нейтральних тонах. Завдяки цьому елементу ви можете створити відчуття істоти в іншій країні.


  8. Не без килима.
    Якщо ви переплануєте ванну кімнату, немає часу, а не фінансової ємності, просто ліжко там килимок в східному або іншому стилі.
    р.



Редакційна колегія
Зверніть увагу на пропорційність приміщення. Уникайте встановлення насипних шафок або пральної машини з глибокою камерою на користь використання мініатюрних, але не менш функціональних елементів. Вони можуть бути невеликими кутовими шайбою, компактною пральною машиною і туалетом, сидять ванною або душем. Після всього, навіть з найбільш скромною зоною, можна створити комфортний санвузол з душовою кабіною і пральною машиною.


Я сподіваюся, що ви надихалися цими цікавими рішеннями. Також я пропоную вам ознайомитися з 10 хитрощами, з якими можна зробити навіть найменшу ванну кімнату візуально більшою.

Не забудьте поділитися цими порадами з друзями, вони будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное