Fashionista приєдналася до кінця ниток і кладуть намистини на них, щоб отримати щось дивовижне. Шукаю No 7, я розтоплений!

Літо - це час подорожі, нові враження і чудовий настрій. Літо - ніжне сонце, свіже вітер і хвилі, що вражають піщаний берег. І, звичайно, довгоочікуваний відпочинок для багатьох, які я хочу провести так, щоб спогади про великий відпочинок збереглися для життя.
3610Р. 4200Р.



Нещодавно в модному журналі я побачила картину дівчини на пляжі, що надягає неймовірно чарівне пляжне взуття. Як виявилося, це були «порошкові сандалі». Особливість них була відсутністю підошви, а в її суть вона більш декоративна, ніж взуття.БодибилдершиВони виглядають дуже жіночним і сексуальним. І це таке літо "шое" можна побачити на босоніжних жіночих ніжках на всіх пляжах світу з Французької Рів'єри в Південній Африці.

Ціна такої прикраси в модних бутіках досить висока. Але ніхто не заборонеться запасатися на необхідних матеріалах і зробити таку річ з бісеру, бісеру або різних імпровізованих матеріалів, які підійдуть вашому улюбленому купальнику або інших пляжних аксесуарів.

Я вирішив розповісти про цю ідею і продемонстрував її фото з журналу. І протягом двох годин я спробував на нові і стильні піски.

Цей метод декору підходить не тільки для сандалі без підошви, але і для аматорА для будь-яких літніх взуття, які ви думаєте, підходять для відпочинку на морі.

Редакція "Сайт" У мене є 15 чудових ідей для вас. пляжне взуттяЩо, при бажанні, можна зробити своїми руками.

  1. «Безбарвні сандалі» – це відмінне рішення для короткої прогулянки на пляжі, фотосесії або вечірки на піску в гарячому сезоні.
    Таке взуття сподобається всім, хто любить ходити босоніж або хоче обійти правила багатьох комерційних установ, які не допускаються без взуття.


  2. Шукаю це фото, я зрозумів, що це найкращий пляжний декор я коли-небудь бачив!
    4186240

  3. Щоб створити таку стильну річ, вам знадобиться тільки прозора еластична нитка для бісеру середнього розміру, різноманітні намистини, бавовняні тампони, суперклеї і трохи натхнена праця.
    р.

  4. І ця опція наповнюється ніжністю і духом свободи.


  5. Цей вид декору буде дуже важко зробити себе. Тим не менш, на основі цієї чарівної ідеї ви можете створити власну прикрасу ніг. Наприклад, для святкування весілля на пляжі.


  6. Ось ідеальний. пляжний декор - два м'які рожеві квіти. Дуже жіночний і красивий!


  7. І це майже той самий дизайн, який мій друг з золотистими руками пізніше повторюється.


  8. Ця ідея декору можна застосувати навіть для прикраси балетів в стилі бохо.


  9. «Безбарвні сандалі» також можна зробити за допомогою гачка і бавовняних ниток. Такий безваговий і ажурний декор красиво підкреслить засмаглі шкіру ніг.


  10. А ось ще один чудовий приклад стильного оформлення.


  11. Цей дизайн нагадує мені елегантно ткану рибальську мережу або візерунки морської піни.


  12. Як вам подобається таке яскраве рішення?


  13. Босоніжки Boho-style можна носити на пляжі або просто з сандалі влітку. Ви можете підхопити їх або сплести їх з брекетів, додавши бісер.


  14. Чому не підкреслюють ноги красивими сандалі? Я обов'язково візьміть на відпочинок!
    р.

  15. Дивовижна красуня!
    , Україна

  16. Який відпочинок без уваги чоловіка! Потінивши ніжки з ніжним блиском страз, камені, мати перлової, квітів і м'якого світанку з бісеру, ви будете збирати захоплюючі погляди інших.


  17. «Безбарвні сандалі» рафіновані в'єтнамські клапті без підошви. Для них можна розробити дуже елегантний або навпаки, етнічний дизайн в залежності від ваших уподобань або загальної спрямованості заходу.
    р.





Редакційна колегія
Я також запропоную вам ознайомитися з цікавими ідеями, як відновити старі в'єтнамські жінки і перетворити їх в стильне і красиве літнє взуття.
З такими аксесуарами будь-яка модниця буде відчувати себе як богиня на курорті. Ці ефектні рішення повинні бути поділені з друзями, вони обов'язково оцінять дивовижні ідеї, або, можливо, вони хочуть зробити щось схоже своїми руками.

Бажаю Вам успіхів, натхнення та тепла сонячна літо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное