Дмитро Коган зумів подарувати людям гарну музику! Я слухаю весь день і моя душа кішка.

З дитинства кар’єра Дмитро Коган Він був преордайнований. У Московській державній консерваторії виріс у сім'ї музикантів і з 6 років.

Старе покоління, ймовірно, запам'ятовує свого діда, легендарний скрипаль - Леонід Коган. Це безпечно сказати, що онука не мала таланту, ніж його відомий дід.

Дмитро Коган



З 10 років Дмитро почав виступати в симфонічному оркестрі, а у віці 15 років став зіркою Великої Зали московського консерваторії. І не дивно, що в 19-му році молодий талант запрошував американський музикант.





Аудиторія любила Дмитра, а журналісти вважали його «другою». Саме тому Коган знає, як говорити красиво, діяти і виглядати красиво. Він також щасливо бере участь в різних обробних роботах за допомогою преса.





Наприклад, він погодився грати в скрипку в метро як вуличний музикант. Один з пасувальників - сказав: «Це підробка, я ніколи не подаю його.» Дмитрі показав своїм друзям про інцидент і сміхався, він хотів жартувати про себе.





Дмитро Коган отримав особливу популярність завдяки продуктивності 24 ганчіні caprices. Ті, хто вважається практично демоною. Він був лише 38 років, коли хвора хвороба була дуже близькою.





Дмитрі помер від раку без запису його знаменитих змів. «Я не хочу зупинитися. Я думаю, що я можу грати ще краще. Тепер Коган буде виконувати їх для Вседержимого. Немовлята йому... Як знак поваги, наш редакційний колектив пропонує пам'ятати музику, яку Дмитро дав мільйонам слухачів.





  1. Музикан виконує композицію Астора Пяццола Танго «Зима в Буенос-Айресі» з циклу «Сезон». про:blank

  2. Дмитро Коган виконує Vivaldi пісня "Сесони". про:blank

  3. Дмитро Коган виконує рипсодія Джона Вільямса на скрипці Страдіварюс. про:blank

  4. Відомий скрипаль виконує композицію Астора Пьяццола "Лібертанго" до акомпанемент камерного оркестру Самарської державної філармонії "Волга Філармонія". про:blank

  5. «Квартал» Ніколо Паганіні. Виконав Дмитро Коган на скрипці Гуарнері. про:blank

  6. Дмитро Коган та Юлія Зільберкевич на відкритті фестивалю «Дні високої музики в Самарі – 2014». Склад I.S. Bach. Концерт No7 для духового та струганого оркестру в солі неповнолітнього. про:blank



На жаль, загибель відійде найкраще. Але ми маємо свою музику, яка близька і зрозуміла всім. Яскрава пам'ять одного з найбільш талановитих музикантів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное