Ви відчуваєте будь-які ознаки пошкодження? Ось як позбутися від чарівної купи в домашніх умовах.

Коли поганий Чи не залишають будинок, а благополуччя родичів щодня погіршуються, мимовільно починає думати: чи не хтось завдає шкоди? Дійсно, серед основних Увійти Ви можете спостерігати проблеми здоров'я, незадоволеність собою, небажання відвідувати храм, постійне подразнення, нервозність і страх.





Нерідко детрактори приносять шкоду не тільки конкретній людині, але і до його будинку. У цьому випадку існує кілька ознак негативного магічного впливу: постійні кварелі і скандали в сім'ї, вихованці поводяться спокійно, дивні малюнки і плями з'являються на стінах житла, холі води (якщо це в будинку) швидко втрачають свої цілющі властивості, невибагливі зайві шуми з'являються.





Щоб захистити себе і ваш будинок від пошкоджень, є три надійні способи, які наша редакційна колегія радить використовувати.





  1. Спосіб No1
    Цей метод допоможе позбутися від пошкоджень, які принесли на вас особисто. Для виконання обряду потрібно фото (як для документів), аркуш паперу, ножиць, клею і восковою свічкою. На невеликому бланку паперу потрібно вставити фото. Засихати його на три дні в серці так, щоб обличчя на фото виявилася назовні.





    Після цього часу потрібно вирізати папір навколо фото і обпекти її горловою свічкою. У унітазу обов'язково потрібно почистити, а фото нанести в конверт і безпечно приховати. Після обряду свічка повинна обпекти до кінця.




  2. Метод 2
    Цей обряд допоможе позбутися коханої людини від пошкоджень. Щоб провести церемонію, вам знадобиться ручна сіль і чистий лляний мішок. р.



    Необхідно взяти невелику сіль, довести її до губ і сказати наступні лінії: «Я віддаю раба Божого (ім'я) від саркувальника і саркувальника, з чорної і чорної, від білого і блондина, від дівчини-холодильника, від жінки-холодильника». І так само, як ніхто не може прикусити його ліктя, так що не може перекручувати і зіпсувати раба Божої (ім'я) і не може заражати свою вітрообразну виразку.





    Будьте, мої слова, міцні, скульптурні, і будьте, мої слова, одноручно не в договорі і переговорів слів шахти, губи на зубах - блокування, мій мова - ключ. І я кидаю ключ в море, я буду тримати замок в роті. Я кинув ключ в блакитне море, і прийшла блюга, підібрав ключ, вирушила в глибину моря і зносила ключ. Амен.

    Сіль конспірації повинна зберігатися в будинку, де людина живе, на якому було привезено шкоду. Видаліть всі негативні наслідки і захистить його в майбутньому.





  3. Спосіб No 3
    Для проведення цього обряду вам знадобиться горщик з вирощуванням кактуса, сирого яйця і маркеру. На яйце за допомогою фломастера слід написати ваше ім'я і покласти яйце в горщик з рослиною. У номері, де ви спите, залиште кактус з яйцем на 9 днів. За цей час яйце вбере все негативний.



    Після цього яйце необхідно розбити і залити в каналізацію. Ви повинні сказати: "Я кидаю яйце, я змив." Наприкінці обряду, води і подяки кактуса.







Нехай негативність обходити вас і сім'ї! Обов'язково поділитися статтю з друзями, а також приймати цей простий тест на наявність псування.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное