Що можна зробити з жолудів і конусів

Осінь - чудовий час, незважаючи на холодні серветки, періодичні дощи і листя осені, він наповнений яскравими фарбами, збиранням смачних фруктів, овочів, грибів і деякою особливою атмосферою.

І відтворити цю атмосферу затишку і тепла в нашій квартирі, моя сестра і я пішов в ліси останні вихідні в пошуках... Мистецтвой Ми повернулися з кошиком конусів, жолудів і букета осіннього листя і золи. Ми створили два декоративні вінки, які прикрашають вхідні двері в коридор і вітальню.

Вінок з натурального матеріалу Красивий осінній вінок Зробити це можна всього за пару годин. Яким не є хороший спосіб затримання себе на похмурий осінній вечір? Особливо так як в результаті ви отримаєте стильну прикрасу для вхідних дверей, камінної полиці, консоль в передпокої або обідній стіл.

І ця прикраса має глибоку історію та її енергетичний підтекст. Слово «п’ять» походить від давньослов’янського слова «гіфт». Цей плетений декор з натуральних матеріалів у вигляді кільця призначений не тільки для прикраси, але і для захисту тепла і миру в будинку.

Редакція "Сайт" Я готовий 27 для вас. вінок натуральні матеріали для ефектного оформлення будинку і натхнення.

  1. Вважається, що використання декоративних вінків для прикраси входу в будинок є традицією, яка прийшла з Америки. Однак цей елемент декору датується давнім часом. У Стародавньому Римі вінки прикрашені головними хвіртами міст під час свят і урочистостей.

    97767534



  2. 310130 р.

  3. Восені вінки найчастіше виготовляються на основі вушок цінних і бур'яних злаків. Ви можете зробити це ефектно. падати з соломи, вушка пшениці і жита, вівса і гречки. Такий вінок органічно впишеться в інтер'єр в стилі кантрі, основні елементи яких - мережива, плетені вироби, натуральні матеріали.

    190588





  4. Цей варіант для тих, хто пропускає море на похмурі осені дні. Перевага сувенірів, які ви привезете з вашого відпочинку і створите морський настрій у вашому домі.





  5. Як можна побачити, абсолютно будь-які матеріали використовуються для створення вінка. Навіть жолудні капелюхи і горіхові оболонки.



  6. р.

  7. Я збуджу про цю надзвичайну ідею, використовуючи старі гілочки та банти для сумок. Тут він - стиль рустики в чистому вигляді!





  8. А цей декор жолудів можна зробити з дітьми. Я впевнений, що вони будуть любити весь процес, збираючи натуральні матеріали, щоб втілити ідею життя.



  9. р.

  10. Здивився мене. Висушені кукурудзяні палички - які б думали! Але це виглядає яскраво і незвично.





  11. Мінімалістичний розчин за допомогою жолудів. Ах, є щось про це!





  12. І ось версія, яку я створив у вихідні, а точніше сам. Сестра вирішила підходити до процесу ще більш незвичайно.





  13. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Що потрібно горох!





  14. Хто сказав, що така прикраса обов'язково повинна бути у вигляді кола? Такий вінок можна зробити за допомогою натуральних гілок лаванди. Це відмінне рішення для тих, хто хоче, щоб їх будинок був запахом приємного аромату лаванди.





  15. Цікаве рішення з використанням конусів.




  16. Я ніколи не думав, що макові голови, як прикраса крони може виглядати так само, як і фантастично.



  17. р.

  18. Вінок - це відмінна прикраса для будь-яких дверей, її можна повісити як зовні, так і всередині приміщення. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





Овесні фрукти дуже багаті і різноманітні. Це каштани, жолуси, конуси, каліна гілочки і дивна фігурна коробка з насінням, а також латексними яблуками, гарбузом, осінньими квітками і листям. Вони можуть бути знайдені в лісі, саду, в саду, в кожному парку або площі. Отже, для вас ми підготували ще один дивовижний вибір - композиції з використанням подарунків осені. Просто зберігайте очі відкритими!



Прекрасний вінок з натуральних матеріалів не просто ефектний декор будинку, квартири або офісу. Такий декор також можна зробити для конкретного призначення: для поліпшення повітря в приміщенні, очищення його шкідливих речовин.

У деяких випадках падати Це стає атрибутом святкового туру.

Поділіться цими креативними ідеями з друзями, вони можуть зробити щось схоже.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное