Друг забрав склянку своїми руками, але не заливаємо вино, але кладемо свічку там.

Так холод прийшов, денне світло став коротшим, а листя на деревах стали набагато менше, ніж на землі. У цю погоду я хочу, щоб багато комфорту і тепла!

Але мій друг Наталія знає, як створити таку атмосферу в будинку, з якою навіть найхолодніший день може перетворитися в особливий і трохи чарівний. Вона використовує красиві окуляри, але не для вина. Тексти пісень, а це означає: Вона робить їх чудовими. Квіткові композиції з свічкамий

Флористичні композиції Свічки – це декор, додаткове освітлення, а атрибут, необхідний для створення атмосфери релаксу, особливого настрою. Однак звичайні свічки виглядають нудно, навіть якщо підібрати дорожчий свічник.

Але ви завжди можете показати креативні вени і зробити невеликі флористичні композиції з імпровізованих матеріалів, доповнивши їх яскравими свічниками. Не так складно, як ви думаєте, але ефект такого декору ви відчуєте на перший вечір.

Крім того, ідея створення флористикаВи створите ще одну причину для всієї родини, щоб піти полювання в лісах! Для чого може бути корисним для такої творчості.

Редакція "Сайт" Я приготував 21 напої для вас. флористика з свічками, які потрібно довести до життя.

  1. Свічка як джерело освітлення використовувався людиною з III тис. до н.е. е. Це було дорого і тільки заможливе сім'я може купити його. Сьогодні свічка не має колишньої цінності і в інтер'єрі використовується для декору або ароматерапії. Свічки завжди залишаються загадковими і привабливими предметами, вони обов'язково стануть гідною прикрасою будь-якого інтер'єру, дарують будинку неповторну затишку і чарівність.







  2. З точки зору енергії завжди були на честь свічки червоного кольору. Вони використовуються для залучення любові та пристрасті. В той же час вони можуть використовуватися для відновлення здоров'я і фізичної міцності. Цей колір відповідає елементу вогню і може бути використаний для забезпечення міцності на шляху до мети, наприклад, для кар'єрного зростання.





  3. р.

  4. Напередодні нового року багато Головна-декорейшн Використання свічок і створення квіткового композиції є одним з кращих рішень для цього. Такий склад буде чудово виглядати в центрі столу, а з настанням сутінки, з свічками освітленості, обов'язково служити основним оформленням приміщення.







  5. Щоб створити таку красу, слід запасатися на бамах.




  6. Я ніколи не думав, що дереворізи можуть бути використані як свічники! І доповнює композицію з декоративними зірками і штучними квітами, можна домогтися дійсно чудового ефекту. р.





  7. Невірно красива! Декорує будь-який інтер'єр.



  8. Р

  9. Будь-яка тематична партія виглядає більш святково, якщо є такі декоративні композиції в оформленні приміщення. Для новорічної тематики додайте глянцеві ювелірні вироби, ягоди та, звичайно, червоні свічки. Я також збуджусь про це поєднання червоного і зеленого!







  10. Це саме ідея, яку я бачив в будинку мого друга. Що таке чарівне рішення?





  11. Ця композиція не тільки красиво прикрасить інтер'єр, але і заповнює будинок приємним ароматом цитрусових фруктів.





  12. Дивовижна пишність!





  13. Квіткові горщики не тільки пружинний аксесуар. Використовуйте їх в off-сезоні як свічники. Покладіть шматочок мокрої флористичної губки в горщик і вставте зелень і ягоди в неї уздовж зовнішньої окружності губки, залишаючи простір посередині для свічки. Зміцнюємо свічку в губці з квітковим дротом. Просвердлити три або чотири отвори в нижній частині свічки і вставити дріт, потім приколіть свічку до губки.







Ми підготували майстер-клас про те, як зробити декоративну вазу з свічкою, яка буде обпекти навіть під водою.



Якщо після перегляду цієї колекції ви хотіли створити унікальну і затишну атмосферу в будинку, пам'ятайте ці ідеї і вирішили реалізувати одну з них. Це лебідка для холодної осені і зимових днів. Різдво Це необхідний декор, який повинен бути в кожному будинку.

Поділіться чарівними ідеями флористичних композицій з друзями, вони точно будуть любити їх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное