«Чи ви думаєте, що життя в Росії катастрофічно погано, буквально неможливо? й

Марія Кирилова живе в Чикаго понад 7 років, протягом якого часу вона зуміла одружитися, розлучення і громадянство, щоб отримати і навіть купити свій власний житло. Як виглядає справжня американська мрія. Алас, державність Для російської з натурниці не був як казковим, як мріяв.





"Сайт" Я побачила історію емігранта з Росії, який відкрито описав всі шармії життя нашого чоловіка за горою. Це те, як дівчина зуміла отримати високоплатну роботу, знайти любов і чому фінансовий консультант є незамінною людиною.

Закінчила вищу школу за спеціальністю «соціальна антропологія». Але останні два роки до переходу до США, працювала в Москві в аеропорту. Після того, як в Америці, я планував переслідувати свою кар'єру в авіації. Але це було два роки, щоб отримати те, що я хотів! Проблема полягала в тому, що в цій області, як і в багатьох інших, практично немає вакансій публікуються в публічному домені. Співробітники часто шукають знайомств.





До того, як я міг поселитися, мені довелося прасувати свою нижню білизну, покласти морозиво в кафе, очищати готель, тобто займатися некваліфікованою роботою. Вони сплачуються $8 за годину. Звісно, це було дуже важко, але я тягнути себе разом і вирішив, що мені довелося боротися до кінця, хоча я не приховувати його: Повернення в РосіюЯ теж відвідала.

Коли всі проблеми були поселені, я знайшов вакансію, яку я хотів. Спочатку вона працювала в службі реєстрації пасажирів і планувала пересуватися на кар'єрні сходи в цьому напрямку, але три роки тому вона стала учасником рейсу.





Я витрачаю близько $100 на тиждень на їжу. Для трикімнатної квартири я даю $ 800. У мене є власний будинок, я зробив заставу протягом 30 років на 4% річних, тому що витрати на оренду і оплату кредиту практично однакові. До цієї суми можна сміливо додати $ 200-300 - витрати на обслуговування території, комунальні платежі, Інтернет.

Щоб відчути нормальність в США, 1 000 р.й Звичайно, ви не отримаєте гроші, але ви не будете голодувати. Американці заробити про це: $ 15 годину є стандартною зарплатою.





Перший раз я пропустив нашу їжу, Американські продукти смакують дуже різні, деякі підробки. Ви відрізаєте огірок, вона пахне, ви подрібните цибулю, і ви отримаєте сльози від неї. Звичайно, можна придбати. органічніАле вони будуть дуже дорогі.

Для сніданку зазвичай їсти яйця, тости або бутерброди. Під час дня вони воліють харчуватися в різних місцях. Недорога тут. Так само вечеря легше взяти на себе весіль, ніж варити в домашніх умовах самостійно. Я вже адаптований до цього способу харчування і практично не варить. Навіть в аеропорту, де я часто їсть, їжа доступна.





Безкоштовна медична допомога в цій країні доступна тільки для недокументованих мігрантів, людей без певного місця проживання або тих, хто отримує мінімальну заробітну плату і не може дозволити собі купувати страхування. Що стосується інших категорій громадян, страхування, як правило, надається компанією, в якій працює людина.

У той же час можна вибрати необхідний тип страхування, а розширений асортимент медичних послуг буде коштувати дорожче. На щастя, я не бачу лікарів дуже часто. Я лікую зуби в РосіїКоли я мав мати операцію очей, я пішов додому знову.





Якщо у вас є невелика недуга, заспокійливий горло, нежить, можна не піти в аптеку і купити собі деякі потенційні препарати. Найбільше можна розраховувати на такій ситуації - сироп кашлю або льодяники. Для більш серйозних речей необхідний дозвіл лікаря.

Схема проста: хвора - перейдіть до фахівця, який призначить вам ліки. І не важливо, якщо лікар просто дивиться на горлі і дає вам рецепт, ви повинні платити за це відвідування. Але клініки тут красиві, і все добре працює, без черг.





Підробна посмішка є ще одним знаком американців. Вони посміхаються, навіть якщо Вони не люблять вас.й Що робити. Ви не знайдете в Америці бульйонів. Ви можете скаржитися на речі, такі як.

Довгий час я не розумію, як я віддаю посміхатися, але приховувати свої істинні почуття, або грубо, але з душею. Звісно, в першу чергу був ближчим. Але тепер я думаю, що я повинен посміхатися, навіть якщо це нещастя.

1 999 р.



Як для дружби не схожа на Росію. Так, ви можете назвати другом, але це не зупиняє людину, яка збирається про свій бізнес, коли вам потрібна допомога. Я не маю близьких друзів серед американців, хоча вони досить відкриті і швидко роблять контакт. Якщо щось відбувається, я подзвонити друзям з Росії.





Американці не можуть похвалитися широким світоглядом, адже система освіти в школі побудована з метою забезпечення того, щоб діти навчалися. Країнай Вони не піклуються про те, що відбувається в Росії, Австралії, Африці або в будь-якому місці.

Ця тенденція зберігається в медіа: якщо ми не говоримо про Сполучені Штати Америки, то що це точка розвідки населення про це? Звісно, більшість людей мають дуже переконливі ідеї про інші країни. Наприклад, я постійно просила те ж саме питання: «Як ти живеш там, ти дуже холодний ...»





Я, що в американській культурі нічого не неправильно. Латинкий Якщо ви їдете на дату в ресторані або барі на коктейль, вам не означає, що ваш супутник буде платити за вас, навіть якщо він ініціював вашу зустріч. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Наприклад, ви вийшли за межі ресторану, ви пішли на свій автомобіль, і він пішов до його. Америка не подумав, що ви бачите! Хочу стати жінкою у відносинах. Мій хлопець з Канади, і його менталітет, не дивно, дуже схожий на це Росія. Він знає, як судити і легко говорити про політику.





Я не живе в Америці, бо Я не хочу жити в Росії.й Коли я пішов, я не займаюся краще життя, тому що я роблю добре в рідній країні: велика робота, друзі. Це просто обставини.

Я бачу себе в Чикаго в великій частині, тому що я люблю. Може бути, коли я не хочу працювати так багато, я перейде кудись, але це перспектива далекого майбутнього.

р.



Зовсім досить, але переваги життя в США більші, ніж в Росії, а недоліки Сполучених Штатів значно серйозні, ніж недоліки життя в Росії. І якщо задоволення життя є успіхом, то емітентизм Можна вважати успіхом.

Як ви відчуваєте про такі різкі зміни в житті? Будь ласка, зв'яжіться з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное