Які світильники змінять ситуацію в приміщенні

Ні освітлення Майже немає будинку, тому вони є дуже важливим елементом дизайну. У будь-якому номері є бажана атмосфера і комфорт, а деякі з них гідні називати твори мистецтва.

Щодня винахідники та дизайнери працюють, щоб зробити щось оригінальним і ексклюзивним до світу. Адже люди, які мають два руки і голову з надзвичайними думками, здатні створити світильник, який повністю змінить ситуацію в приміщенні, перетворюючи об'єкт заздрості від змалювання друзів і родичів.

Дизайн редакційної колегії світильників "Сайт"Натхнені блискучими рішеннями, приготованими для вас 20 оригінальні світильники та світильники від відомих дизайнерів і талановитих майстрів, виконаних своїми руками. І найкраща частина полягає в тому, що більшість цих світильників виготовлені з повсякденних об'єктів, які зазвичай відкидаються. Ідея #17, я вже продемонстрував мій чоловік!

  1. Світильник Теплиця
    Чеський дизайнер Крістіна Пожертова створив оригінальну світильнику зі скла, яка може використовуватися як парник у квартирі.


    Ця елегантна лампа, яка також служить теплицею, може додати більш соковиту зелень не тільки до простору, але і до дієти. Лампа складається з ционно-подібного плафонду і отвору в нижній частині, що дозволяє збирати зелені, що ростуть уздовж лампи облямівки.





  2. Лампа в стіні
    Оригінальні світильники Вони можуть повністю перетворювати інтер'єр.



  3. Gummy жувальний ведмедик люстра
    І цей винахідник повинен давати кредит, не всі мають міцності і терпіння, щоб витримати 14 тис. носіїв, щоб отримати люстру. Що ви думаєте про це солодке світло від Kevin Champany? 777244



  4. Оксамитова люстра
    Вишуканий дизайн будується навколо металевого каркасу Parker приголомшливим створенням. Кожен з восьми ніжок восьмикутника кріпиться до стелі і фіксується. р.

    люстра прикрашена різнокольоровим склом, що передає всі відтінки моря. В кінці кожного намету є гострим конусом. Очі восьминогів покривають мармуровими вставками.





  5. Портативна лампа у вигляді книги
    Форма цієї лампи схожа на метафоричну нагадування, що «забарвлення світло». Ця лампа може використовуватися як настільна лампа для читання книг. Лампа може бути встановлена не тільки на столі, але і повісити на стіні і навіть кухонні меблі, так як це джерело світла портативний і не вимагає постійного кріплення на підлогу, стіл або стіну.





  6. "Плюс" нічний ліхтар
    Ведмедя нічна лампа випромінює багато м'якого світла і регулюється перемикачем, прихованим в лапці ведмедя, що робить його ідеальним другом не тільки для дітей, але і для дорослих, в той час як сплячий. Вичавити пилку і темряву буде підсвічувати м'яким теплом світлом, добре підійде для читання перед ліжком, і коли ви починаєте щелепіння, змийте лапу ведмедя знову і ви можете піти в ліжко!

    На дідусь не складно зробити таку лампу своїми руками, тому вона ідеально підійде як домашній подарунок для людей будь-якого віку.





  7. Світильники у вигляді морських істот
    Це дивно, чи не так?





  8. Глобальна люстра
    Декілька гломерів може зробити чудовий каскадний люстру! На мій погляд, це чудовий спосіб освітлення польоту сходів.



  9. Срібна ложка люстри
    Чудовий варіант пропонує Fansua Lego, вірить, що найкращий спосіб зберігання столових приладів є люстрою. Як про це?



  10. люстра зламаних пластин
    Світильник з фрагментів страв може прикрасити інтер'єр їдальні або кухні. Ця люстра виглядає дуже креативно і яскраво. Дизайнерам вдалося створити ілюзію літаючих тістечок. Здається, що пластини і чашки перетворилися в фрагменти другий тому і тепер знизилися.





  11. Морозиво конус
    Любителі солодощів неодмінно смакують таку лампу. Це також супер ідея для дитячих кафе!


  12. Повітряна лампа
    Найчарівнішим і милим рішенням для дитячої кімнати. Я хочу, щоб мати в своєму номері світло. Р



  13. Що ви думаєте про таке креативне рішення?



  14. Світильник, який перетворює приміщення в зоряне небо
    Я хочу, щоб я мав таку лампу. Я обов'язково повісити її над кавовим столиком у вітальні.



  15. Світильник черепа
    Щоб розповісти правду, ця лампа не викликає мене позитивних емоцій і радості. Але я впевнений, що є багато хто хоче бути щасливим власником.



  16. люстра, що перетворює приміщення в щільний ліс
    Але талановиті дизайнери та художники, такі як Thira Hilden і Pio Diaz, мають власний погляд на світ. житлой Дякую за свої лампи, приміщення стає як казковий ліс. Ефект досягається завдяки падінням тіней з джерела світла і абажуром химерної форми.

    р.



    люстра створює величезні тіні у вигляді дерев на підлозі, стелі і стін. Така художня техніка, на жаль, не часто зустрічається в сучасних інтер'єрах квартир, і, звичайно, вона прекрасно доповнює і іноді замінює інші елементи декору.





  17. Hanger люстра
    Не менш оригінальний додаток був знайдений Natalie Simpson для звичайних дерев'яних повісок. Я ніколи не думав, що ви можете зробити такий великий світ!





  18. LED "гри"
    Незвичайні, крихкі і незвичайні світильники "Мушні" створені молодим японським дизайнером і скульптором Юкіо Такано. Дизайн світильників виготовлений зі звичайного обробленого шматка деревини та світлодіодних світильників.





  19. Лампа, виготовлена з частин старих велосипедів
    Азіатські художники Joe O'Connell і Blessing Hancock побудували приголомшливі світильники зі старих велосипедних частин і вішайте їх в тунелі під треком.

    Я хочу бачити цю красу живою!

    р.





І ми підготували для вас покроковий майстер-клас, як зробити оригінальні світильники Чудова ідея, яка вражає своєю простотою і ефективністю. Такий абажур можна зробити разом з дітьми, він ідеально підійде для лампи в країні, наприклад.



Якщо ви плануєте обдурити будинок, але це не так, щоб витрачати багато грошей, є творчий шлях з цієї ситуації. Все, що вам потрібно, щоб зробити аудит в гаражі, в котеджі, в мансарді або в пансіоні. Ви можете знайти величезну кількість ясен, яка може бути використана в самому серці.

Використання даних натхненняУвімкніть вашу уяву, щоб втілити ваші сміливі ідеї.

Цей чоловічий дизайн одружить вас просто свідком, безумовно, сподобається вашим друзям! Такий краса хочу поділитися...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное