Неслухняний "Дірний Танок" і десяток неімітованих комедії 80-х років. І '90s!

Кожен має хороший фільм. Навіть серед любителів мелодрами і жахів, завжди є любителі. якість гуморуй Неперевершена гра акторів і дивних сюжетів перевозить вас в минуле, коли дзвіночки розірвалися від сміху, і неможливо залишити екран.





Прихильники 90-х Прихильники 80-х і 90-х Як дорогі вина, вона тільки отримує більше часу. У цій статті ми підготували список кращих комедіяцій цього періоду. Кожен з них – шедевр. Відповідні ці фотографії найкраще робити на дощові вихідні!

  1. панчохи
    Чудовий Франк Oz комедія з великим гумором. Одна і половина годин сміху без перерв. Михаїл Кане був великий привітний. Два професійних gigolos bet на виживання. Що б не захопити багату незнайомцю швидше перебування в місті, втратив. р.



  2. Повернутися до майбутнього.
    Непривабливий Док, чарівний Марти і собака Ейнштейн! Подорож в машині ніколи не був настільки цікавим. Ділянка пишна, ретельно переплетена гарною і дивною. Не дозволяйте залишатися байдужими. Плівка знімається в трьох частинах, і це випадок, коли віджим краще першої частини. Я хочу дивитися цей фільм багато разів.



  3. Пакети не включені в комплект
    Ще одна хороша історія від світу фантастики. Наївні спеціальні ефекти, механічні відчуження та тонкий ліричний гумор. До останнього пострілу приємна посмішка не відходить на обличчя. Ділянка дуже проста: іноземці приходять допомогти мешканцям старої будівлі, які готуються до знесення. Вони перетворюють реальність вниз ...
    Габаритний зображення

  4. Навіс.
    Ніжна і романтична комедія Гаррі Маршалла. Неймовірний дует акторів, велика гра. Це як історія Cinderella, просто навпаки. Неприємна леді випадково впав на борт, але чудесно збереглася, хоча вона втратила пам'ять. У фільмі розкриває значення фрази «від любові до цілого кроку». Як виглядає дихання!



  5. Леся
    Війна між живою і мертвою в одному будинку. Померли в привидах. Вони оселилися в заміському будинку і намагаються вижити новоприбулу сім'ю. З огляду на те, що комедія створена Тімом Буртоном, царем містичних жахів, гумором вівчарства представлений у всій своїй славі! Справжня чорна комедія від '90-х. Alec Baldwin і чарівний Winona Ryder не дасть вам нудний на екрані. Ніколи не скажеш слово Beetlejuice тричі. Трохи трохи.





  6. Прихильники
    Тепер цей фільм схожий на смішну дитячу казку. Ідеально підходить для сімейного перегляду з дітьми. Картонні привиди чудово доповнять дивні блискучі костюми мисливців. Світла фантастична ділянка все ще популярна, навіть якщо вона трохи наївна.



  7. Кошик
    Комедійна комедія Starring Dustin Hoffman. Він відмінно справляється з реінкарнацією: сьогодні людина, і завтра милий Туці. Любовні взаємини приймають несподіваний поворот. Ця тема була переможена, тому що ви ніколи не повинні відмовитися! Реквізити так неправдиво, що фільм заслуговує на перегляд.



  8. Аце Вентура: Пошук домашніх тварин
    Завдяки Джим Каррі, комедія має яскраве обличчя і стиль. Це фільм, який ви будете сміятися від початку до кінця. Неприємний, на перший погляд, сюжет викликає бурю емоцій завдяки смішним гравікам і виставі актора. Я люблю всі фільми Каррі, він блискучий!



  9. Маверик
    Будь-який, хто знає, що буде цікаво. Фільм виконаний в стилі Західної, як історія про розкішні і чарівні шампани. Mel Gibson - це ковбойлер з винятковими якостями, які проявляються по всій ділянці: пригодна вена, героїзм, винахідливість, хитрість, нудота. Він грає покер дуже добре і робить хороший жарт. Реабілітація показує всі підводні камені покеру. Цей фільм виглядає легко, в одному диханні.





  10. Смерть її обличчя.
    Фільм про любов і ненависть, заздрість і примхливість. Всі мертво гріхи, які ви забули про високий для задоволення ваших бажань. Це ексцентрична комедія, яка витрималась у традиціях чорного гумору. Це прекрасна чорна комедія Роберта Земецький. Чи може Bruce Willis, Goldie Hawn, Meryl Streep і Isabella Rossellini зробити не вдалося кіно? Звісно, він чудовий. Якщо він випадково пропустив свою увагу, візьміть свій час і подивіться!





  11. Брудна танці
    Патріарха Swayze неімітована. Кожен з своїх фільмів має привабливу силу, хочу спостерігати і вимагати продовження. «Дірті танці» не так багато пам’ятають, але психології людей різних соціальних верств. По-перше, звичайно, любов. Це казка з красивим і романтичним закінченням! Після перегляду я хочу піти і навчитися танцювати.
    3610Р. 4200Р.



Звичайно, повний перелік Кращі комоди 80-х і 90-х Займає багато сторінок. Неймовірні режисери і великі актори надихають нам свої фільми, ці фотографії я хочу переглянути нескінченно.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я дуже рекомендую Ноель і Чарлі і шоколадний завод!

Покажіть ваші друзі. комедія 80-х і 90-хНехай вони будуть в гарному настрої!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное