Як прикрасити будинок за допомогою старих непотрібних свічок

Уявіть Різдво без Різдво свічки неможливо. Свічки створюють особливий настрій і атмосферу домашнього комфорту, чарівної і чарівної казки. Це прекрасний декор для будинку, а також додаткове освітлення.

Сьогодні, практично в кожному магазині можна знайти свічки з різноманітним декором. Великий асортимент дозволяє вибрати найбільш підходящу свічку за формою або кольором. Але, згодні, процес саморобних святкових композицій з свічок принесуть Вам набагато більше задоволення, ніж банальна торгова поїздка.

Як прикрасити свічники Редакція "Сайт" Я готовий 25 для вас. свічникий Ви можете повторити, або ви можете прийняти ідею як основу і зробити щось з себе, ще краще і більш красиво!

  1. Хто сказав, що білі свічки банальні? З таким декором тонких гілочок і ягод золи, і навіть пов'язаний з лляною ниткою з зіркою, композиція виглядає дуже незвичайно.



  2. р.

  3. На мій погляд, такі композиції є найкращим способом прикраси столу на Різдво!



  4. , Україна

  5. Композиція з свічками не повинна бути в усіх куточках, стразах і з великою кількістю яскравих кульок і ялинових гілок. Особисто я дуже люблю варіанти в екостилі - за допомогою брелоку дерева і сукулентів.





  6. Символом 2018 року буде жовтий собака Землі, тому в колір Землі добре вписуються як жовтий, так і коричневий. декор.





  7. Цей склад не тільки послужить Новорічна прикрасаАле також заповнюють будинок приємними ароматами цитрусових фруктів, корицею і ялиною, які так характерні для зимових свят.





  8. Це простий і оригінальний, щоб зробити свічник з використанням великих конусів і мохів, і ви можете доповнювати композицію, додаючи ягод, різдвяні кулі і декоративні зірки. Все залежить від вашої фантазії! 411290 Р





  9. Для створення новорічного настрою достатньо взяти звичайне скло, кілька маленьких різдвяних кульок і просту білу свічку.





  10. Свічки в яблуках є одним з кращих способів створення стильного різдвяного композиції з обмеженим часом і мінімальним бюджетом. р.





  11. Стильний і смачний!




  12. Я раджу з цим варіантом! Звичайно, ця композиція далеко від простих і явно неможливе для створення такої краси за 5 хвилин, проте я хочу спробувати реалізувати саме таку ідею. р.





  13. Якщо після установки ялинки є невеликі піни або пиле дерево, можна зробити невеликі отвори в них, щоб зібрати чудовий святковий склад. Дуже цікаво виглядають ремесла, обрамляючі білі свічки!



  14. 6127834

  15. Зверніть увагу на цей майстер-клас: всі матеріали неймовірно прості, а результат надихає творчість.





  16. Такий склад буде чудово виглядати в центрі столу, а з настанням сутінки з літовими свічками обов'язково служити основним оформленням приміщення.





Також я пропоную вам виглядати 19 дивовижних ідей новорічного декору, які можна легко повторювати протягом декількох хвилин. Красивий!



Красиво прикрашений Різдвяні свічки - це завжди доречно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. На додаток, що робить їх досить простим. Така робота не займе багато часу і можлива для будь-якого новачка.

Розкажіть про ці яскраві ідеї для ваших друзів, можливо, один з них хоче зробити таку красу саме для вас. Якщо ви зробили щось, як це, перш ніж, я з радістю дізнався про свій досвід у коментарях. Творчий успіх і великий новорічний свята!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное