«Леді, якщо ваш чоловік зустрічає мене, він буде триматися назавжди». І я не дівчині! - заява про те, що гасить весь Інтернет.

Життя сповнене дивних речей. У нас представлена особлива таємниця. відносиний Я завжди дивився, чому чоловіки воліють певних жінок: вони зустрічають з деякими, починають сім'ї з іншими, і залишають на третій з тих же сімей. І це не про чоловічий характер. Після того, як деякі шлюби вижили до одного з подружжя, і інші звалиться після року.





ДепозитФотогалерея

І дивовижна річ, жінки, які чоловіки йдутьВони не відрізняються особливою красою, можливістю підтримки або економічним. Або, навпаки, є кращі варіанти, ніж дружини, і чоловіки лояльні до них. Після того, як час, редакція "Сайт" Я побачила одну жіночу посаду, яка кинулася до Інтернету, відверта відповідь на питання фортепіано. Ми зберігаємо свою назву секретом.





ДепозитФотогалерея

Я сміюся і сердитися в той же час, коли жінка починає скаржитися на мене про її поганий чоловік. На основі цих компасіональних розмов я вирішив писати те, що я накопичився в голові. Я віддаю перевагу жити самостійно і не маю занадто довгого відносин. Не потрібно. Коли я хочу чоловіка поруч зі мною, він з'являється мені. І я чую від тих же чоловіків, чому вони не приходять з дружини.

Р



ДепозитФотогалерея

Життя в стилі лоне вовк навчив мене одне: це дуже зручно і чудово, щоб у вас була людина, яка цікавиться тим, хто має гроші, коли я виходжу з нього, хто має пеніс, мозок, який має фізичну силу, яка незвичайна для жінки.





ДепозитФотогалерея

Але це не головне для мене. Важливо, щоб кожен день обирає мене. Я, жінки, він робить свідомий вибір, не залишаючись з вами для привидних причин. Як, так погано, не поважати мене, тільки тому що він залишається... Перейдіть прямо.

Ви можете сказати, що у вас є діти. Але подивіться, є багато розлучення, що йде в сім'ях з навіть трьома дітьми. Дитина не є перешкодою для виїзду. Крім того, зараз є всі можливості бачити його і брати участь у навчанні.





ДепозитФотогалерея

Ще одна незаймана: він просто комфортний для мене. Але нехай стикається з ним. Що так особливо про вас, що вам не потрібно? Чи є ви спадкоємця мільярдера або знаменитої Голлівудської зірки? Що робити, що не можна?

Ви просто вимити, варити, іноді спати з ним. Проксимус Звичайно, це те, що приносить йому неймовірний затишок, і він готовий до того, щоб вижити всі ваші тангтруси, головні болі, целюліт, зморшки, муки для пари чистих шкарпеток і звичайного супу. Дивитися на себе в дзеркалі і реалізувати його не з вами для цього.





ДепозитФотогалерея

Він просто використовується для нього. Чому так багато жінок думають чоловіків ідіозів? Це не тварина, яка живе своїм власником. Людина може залишити в будь-який момент.

І мій улюблений варіант трюків немовлят, що він не має кращого варіанту. О, мед, я гона тебе засмічує. Є варіант, і це мене. Я не збираюся їсти свій мозок, я не буду вимагати мої очікування, я не збираюся піти і розповісти йому, як він повинен відчувати себе про мене. Я гона зроблю любов до нього навпіл до смерті, бо це високий. І коли він дає мені гроші, я вдячний йому. Але навіть витрачати час на мене, він не розірвав тебе. Я кращий варіант.





ДепозитФотогалерея

О, інший аргумент стипендії є великим господинею. Будинок чистий, діти розчісуються, вечеря варені, чоловік пропрасував, полки на кухні прибивають. Але це не точка. Якщо ви зупинитеся робити всі його господарські роботи, він не залишає. Він просто починає робити це самостійно. А ви будете здивовані, як економний він.

Так що наступного разу ви хочете знову побачити чоловіка, особливо скаржавшись на його подруги, перепрочитайте цей пост. Ви не можете реалізувати це ще, але людина робить вибір щодня, щоб бути з вами. Ваша робота, щоб оцінити її і подякувати за нього. Це ключ до серця чоловіка, не всі борщ і полиці.





ДепозитФотогалерея

Не менше подбати про себе як токени подяки і зупинити наворушіння. А якщо ви не любите щось про нього, залиште його самостійно, і дозвольте йому бути щасливими з кимось іншим, хто цінує його. Це може бути ірде, але це. Не робіть жертву, бо жінка хоче бути з. Завжди краще їсти.

Ви погоджуєтесь з цим? Ми дуже зацікавлені в тому, що ви думаєте про це. Поділіться цікавими новинами у соціальних медіа!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное