Я збираю порожні скляні пляшки, але не пройти. Якщо ви бачите результати моєї роботи!

Я їду до Праги дуже пізно. Я проживаю в готелі, але на третій поїздці я був дуже запрошений, щоб зупинитися з чеською колегою Мартіном.

Коли я був в будинку цієї чудової жінки, я просто не міг помилуватися інтер'єром своєї квартири. Все, здається, бути простим і абсолютно невибагливим, але в той же час дуже стильним і затишним. І я був просто переповнений дивовижними начинками. пляшка-світлоВони вдало доповнять незвичайну атмосферу кухні.

Я запитав Мартіна, де вона купила їх, і вона здивувала мене, кажучи, що її чоловік зробив їх самостійно.

Як зробити ручної роботи з пляшки Мабуть, кожен в будинку має склотканинай Здається, що викинути їх далеко - патологічний, і додаток на перший погляд не так легко знайти. Але показує маленьку фантазію, як чоловік мого чеського друга, або використовуючи готові ідеї, від скляних пляшок ви створите своїми руками найцікавіші вироби, які стануть яскравим акцентом в найстильніших інтер'єрах.

Редакція "Сайт" Я приготував 14 способів для вас. пляшка вгору в практичну роботу мистецтва.

  1. озер
    Покладіть одну з цих спеціальних теракотових речей на шию пляшки - і voila! Ваші рослини поливають себе.



  2. Книжкова поличка
    Ось як можна створити стильну стійку, якщо в повсякденному житті є міцні дошки і десятки пляшок. І не хвилюватися, бо скляні пляшки неймовірно міцні, що означає, що вони легко витримають вагу вашої дерев'яної конструкції.



  3. Стильна ваза
    Я дуже люблю такий простий і стильний розчин для прикраси столу.



  4. Тримачі свічники
    Найпростіший спосіб зробити такий свічник з низу половинок пляшок. Досить вирізати пляшки навпіл. Якщо в будинку немає скляного різак, вирізати пляшку мотузкою. Замочіть мотузку з ацетоном, загорніть пляшку на місці запропонованого ріжуча і накладіть на вогонь. Очікується, поки склянка спекотна, після чого занурить пляшки в чашу льодової води - скло буде лопатися рівно вздовж зазначеної лінії під впливом температурного падіння.

    Довга шия пляшки не дасть свічці вийти, а скло захистить від вітру!





  5. Декор столу
    Свічки в інтер'єрі завжди створюють особливу атмосферу романтики і затишку. Ви можете використовувати скляні пляшки. магазини різні варіанти свічників. Як ви думаєте про це святкове оформлення столу?





  6. Декоративна лампа
    Це красива новорічна винна пляшка! Щоб створити таку красуню, потрібно наполегливо працювати – пофарбувати пляшки і вирізати дріт отвір ззаду, але результат явно варто. р.



  7. Новорічні гірлянди
    Я захоплюю цю ідею, я обов'язково приведе її до новорічної вечірки! 9617525



  8. Музика вітру
    Цей вид винної пляшки з корковими паличками готовий зустріти вітер.



  9. Пташиний корм
    Заливаємо пляшки з зерном або птахом їжі, перевертаємо і закріплюємо її в таку дерев'яну конструкцію. Потім покласти каструлю або склянку під пляшки. Поставте живильник в сад. Птахи будуть випікати на їжі, і вона буде посипатися як потрібно.



  10. Світильники скляної пляшки
    В якості плафонів для настільних ламп і люстр, винних і пивних пляшок також чудово.



  11. Плоскі плити.
    Такий стильний і незвичайний дизайн плити в домашніх умовах не можна зробити. Якщо у вас є друзі в магазині Glassblower, ваші вина або пивні пляшки можуть перетворитися в такий оригінальний набір пластин. р.



  12. Декор стін
    Незвичайне оформлення стін практично завжди цікаве. Я дуже сподобалося це серце з двох пляшок. Ця композиція може добре прикрасити сучасну кухню.



  13. квітучий
    Великий квітка в пляшці точно не підійде, а невеликий склад з камінням, піском і невибагливими рослинами досить. Головне, щоб зробити акуратним вирізом на довгих сторонах пляшки, відпочинок - справа оформлення.



  14. Цукерки
    А комфортний і красивий! Це чудове рішення, це не так? 57222034





Також я пропоную вам ознайомитися з просто блискучими, на мій погляд, ідея використання пластмаси для виготовлення меблів. Це універсальний спосіб зробити найрізноманітніші меблі абсолютно без нігтя, поєднуючи деталі за допомогою звичайної пластикової пляшки.



Як бачите, коли блискучі ідеї народжуються в голові людини, творчість не знає обмежень, і абсолютно будь-який матеріал, який в руках талановитого майстра може перетворитися в реальну роботу мистецтва!

Привіт, що ідея використання порожніх скляних пляшок Будинок досить цікавим і актуальним! Виготовляючи вироби з них, ви можете не тільки весело, але і користь навколишнього середовища.

Спробуйте щось подібне і розповісти друзям про ці ідеї!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное