І в холоді, і в снігу Ця жінка не одягнула пальто в 20, і ось чому

Зима - час носити теплі пуховики або шуби, оберніть себе в затишних шарфах і зносних рукавичках. Але, як вона виходить, це не буває всім. У чудовому місті Тольятті живе жінка, яка називається Снігомейдена. Але, на відміну від реальної Снігової покоївки, ця висівка і сувора жінка не зношує теплого хутра, віддаючи перевагу сарафани і сандалі.





Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, чому вона робила це, і вона ділиться нею відповідь.

Загартованість тіла Галина Кутерєва, мешканець Толятті, було дивно, що населення міста протягом 10 років з незвичайним зовнішнім виглядом. Влітку виглядає досить нормально, але взимку... У цей час року вона віддає перевагу пухким сарафаним, короткими шортами і сандалі з підборами. Тепер кожен використовується для нього, але 10 років тому, коли вони побачили його в цій формі на вулиці, вони намагалися одягати, прогрівати його або просто скручувати їх пальцем в їх храмі.





«Хто взимку, і хто є приводом носити новий сарафан», - розповідає Галина. Мої родичі вже використовуються для своїх кіл, але паси-на всіх намагаються розігріти, дати ліфт, покласти шарф на плечі. Я не холодний. Його стійкість до холодної жінки не відразу набуває. До такого кроку вона була відштовхована жахливою діагностикою - рак кишечника.





Жінки не хочуть вірити в діагноз і не відмовлялися. Вона почала самолікувати, а зокрема холодне лікуванняй Все почалося з старшої школи. Макаров Д.й Вона дізналася про те, щоб не боятися застуди, зараховані на курси дихальних вправ.

р.



Поступово Галина позбавлялася від зайвого одягу і звикла до нового способу життя. Через рік вона знову перевірила і діагноз не було підтверджено. Важко сказати, що це викликало і чи був рак на всіх, але жінка переконана, що все завдяки Д. Макарова і його техніці.

Р.



«Я просто стала різною людиною», - розповідає Галина. Я вірю, що хвороби направляються як покарання для того, щоб жити життя когось. Тепер я інший. І лікарі не знаходять ніяких більш старих захворювань, тому не потрібно йти до лікарні. Я обов'язково буду жити більше сотні років, і без хвороби, щасливо коли-небудь після. У звуковому розумі і сильній пам'яті. й

У своїй школі Макаров навчає людей, як залишатися здоровими протягом багатьох років, він практикує різні методи довголіття. Він має омолодження програм, колінних ходів і просто позитивне ставлення до життя. Складно сказати, чи працює його методи. Серед інших речей він рекомендує загартування холодом. Хоча морозостійкість свого пацієнта, він викликає побічний ефект лікування.

р.



Загартування – система профілактичних заходів, спрямованих на підвищення стійкості організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Серед них заливають холодну воду, купують в отвір і люблять. Ці процедури сприяють зміцненню імунітету і підвищенню терморегуляції. Це вважається одним з кращих способів підтримки здоров'я.

481550 р.



Користь загартування давно відомо, і його ефект важко переоцінювати. В першу чергу це сприяє здоров'ю і організму в цілому. Ви будете хворіти набагато менше і менше. Затверджена людина стає більш стійким до екологічних змін і може більш легко адаптуватися до них. Завдяки загартуванню можна позбутися зайвої ваги і принести м'язи в тон.





Прийміть хоча б відоме Порфірі Іванов і його уявлення про здоров’я і безсмертності. Привіт, його методи довголіття дещо схожі на методи, які використовуються Togliatti Snow Maiden.

До речі, 54-річна жінка виглядає чудово, незважаючи на її сіре волосся. Тексти пісень, а це означає: Вона тонка, fit, і там не багато зморшок на обличчі. Хтось вважає, що жінка відкрита довголіттяДеякі люди скажуть це божевільно.

Що ви думаєте? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное