Такі подарунки, безумовно, не кинуть в далекий кут після безтурботної вдячності! Подбайте про основні ...

Ми бажаємо їм здоров'я, тому що якщо це не так, то нічого іншого буде радувати. Подарунки для підтримки відмінного здоров'я завжди популярні з року до року. На щастя, час не стоїть на місці, а щось нове постійно приєднується до цієї області.





Ми вибрали кілька ідей новорічних подарунків, які допоможуть вашій родині і друзям, щоб поліпшити здоров'я і благополуччя. Тексти пісень, а це означає: І вони будуть здоровими - все інше буде слідувати!

р.



ЗДОРОВ'Я GoBe2 дозволить легко схуднути і зберегти його в межах здорового діапазону. Цей гаджет здатний автоматично стежити за все, що ви їсти в калорій, білках, жирах і вуглеводах, аналізувати різницю між споживаними і витраченими калорій, допомагаючи контролювати здоров'я і активність. Щоб зберегти здорову вагу, вам потрібно лише два речі – HEALBE GoBe2 і трохи воліє.

Дайте мені здоров'я!





Цей компактний пристрій здатний захистити від декількох шкідливих явищ: Ecovisor F4 SOECS виявляти нітрати в продуктах, перевірити якість води в будинку і стан водного фільтра, вимірювати рівень випромінювання продуктів і предметів, допомогти знайти джерела шкідливого електромагнітного випромінювання. Власник Ecovisor завжди несе кишеню "лабораторія", яка попередить про небезпеку і позбавить від можливих проблем зі здоров'ям.

Подаруйте мені безпеку!





У великому місті люди ніколи не залишаються безшумними. Концентрація на роботі запобігає будівництву за вікном або шумом транспорту, гарного відпочинку - шумні сусіди або хропіння гарячо близьким партнером. Кити На основі пригнічення низькочастотних шумів без впливу на високочастотну, так що їх власник може легко почути розмови людей, крім дитини або тривожним годинником – але при цьому може насолоджуватися тишею. QUIET ON пригнічує особистим шумом 5-8 разів ефективніше, ніж пінопластові вуха, це може значно поліпшити якість життя і зберегти нерви.

Дайте мені тишу!

доб.



Світлодіодне світло допоможе своєму власнику навіть на темних зимових днів, щоб прокидати свіжість і відпочивати, почати день в великому настрої. Поступово збільшуючи яскравість спеціально підібраного спектру імітує природну літню сітку і акуратно готує тіло для пробудження. Звук і освітлення можна вибрати за індивідуальними вподобаннями.

Подаруй мені ти!





Якщо повітря забруднюється, то з кожним диханням в організмі накопичиться шкідливі речовини, в довгостроковій перспективі може викликати серйозні пошкодження здоров'я.

Проблема низької якості повітря більш поширена, ніж вона може здаватися, і це те, що значно впливає на здоров'я, не кажучи вже про дітей. Можливо, в зоні, де ми часто ходимо з дітьми, повітря забруднюється шкідливими викидами. Atmotube дозволить контролювати якість повітря шляхом інформування рівня забруднення повітря.

Дайте мені чистого повітря!





Цей мініатюрний пристрій швидко і точно визначає рівень алкоголю в крові свого власника. Своєчасне використання дихання може врятувати свого власника від дрібного або навіть зберегти його життя - незамінна річ в будь-якому святковому періоді.

А для любителів подорожі є додаткову корисну функцію: в мобільному додатку ви можете вибрати будь-яку країну, і дисплей покаже дані про максимальний допустимий алкоголь в ньому для водія - П'ятіть - справжній альковод по всьому світу!

Подаруйте мені безпеку!

Такі подарунки, безумовно, не будуть закидані в далекому куті після безтурботної вдячності: вони дійсно регулярно приділяють своїм власникам, зберігаючи їх найважливіше - здоров'я і благополуччя. Гарний бонус для читачів "Сайт" Використовуйте промокод TP2018 і отримайте бонус 10% при купівлі подарунків з цієї колекції!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное