Чому оцінять себе і що прийде?

Тіло говорить нам у спеціальній мові. Ми не розуміємо, що ми не робимо. Тим часом сигнали посилюються і проявляються у вигляді різних захворювань, страхів і комплексів. Вони не можуть долати, але вони не є. Ви не знаєте, як потужний зцілення Це природа в кожному з нас. Спробуйте подолати ваші психологічні бар’єри і побачити, як життя зміниться.





ДепозитФотогалерея

Найгірший ворог будь-якого чоловіка – самокритик. Після того, як я розумію, що прагнення до досконалості і прагнення бути кращими з усіх не допомогли мені взагалі. Я не соромлю своїх батьків, щоб підняти мене з високими очікуваннями. Сьогодні життя виглядає абсолютно різним, я люблю себе як я, люблю і цінувати людей, які знаходяться поруч.

Зміни не відбуваються випадково. До цього було багато років самообмежування, неприємності один після іншого, перемир'я та ненависть інших. Але один день змінився в мене. Я знаю, що це були сигнали з Всесвіту, які готували мене на наступний тест.

В одному диханні я виглядав. Louise Hay семінариЗа рік я прочитав Miguel Ruiz, Wayne Dyer, Byron Katie та інші запалені ентузіасти. Тепер я розумію, що нещасні випадки не випадково, і якщо ви читаєте це, це може бути час, щоб змінити життя.





Сьогодні видання. "Так просто." Вона передає прості поради про те, як навчитися любити себе і оцінити життя. Намагайтеся дотримуватися рекомендацій, і життя заповнить новою енергією, яка може зцілити душу і тіло.

  1. Не робіть досконалості!
    Ідеальна людина не існує, це ілюзія і самовідданість. Вчимося приймати ваші помилки, вони роблять вас життєздатними. Не означає, що ви не несете ніякої відмови, ви просто не робите вашу справу. Згадайте, ви ніколи не втратите, ви дізнаєтесь та отримайте. Мігуель Руіз: Це таке відновлення пацієнта. Так само ви будете уникати самооцінки, самоприниження і шкоду. й





    ДепозитФотогалерея

  2. Зупиніть всі речі!
    Вчимося слухати ваше тіло і дайте йому відпочинок. Спробуйте позбутися від провини, що надходить з нею. Прогулянка по деревах, читати улюблені книги, слухати музику, зробити все, що створює відчуття свободи в тілі. Потрібний диєр: Я чоловік для життя, не для роботи. Не судити себе, як добре ви робите в житті. Ви не так само, як і ваш бізнес. Не думайте, що якщо ви не маєте бізнесу, ви не знаєте. й

  3. Не критикуйте себе!
    Все в житті відбувається саме так, як ви думаєте і уявіть собі. Саме тому самокритика не дає можливості вірити в себе. Ви заслуговуєте на те, що життя має запропонувати. Порадуйте себе з гордістю, без грубості або приниження. Louise Hay: "Ви критикуєте себе за роки, і це не вийшло." Підібрати себе і побачити, що відбувається. й





    ДепозитФотогалерея

  4. Не відмивайте будь-кого для власних чи інших проблем.
    Louise Hay: "Що ви даєте, ви отримаєте назад." Wayne Дилер: Всі звинувачення – відходи часу. Неважливо, як ви не змінюєте вас. Ви можете успішно змусити когось відчувати винний, але це не допоможе вам змінити, що робить вас нещастям.

    Байрон Каті колись сказав: «Зробляючи когось ще або оцінюючи свої дії позбавляє вас від можливості змінити себе; приймаючи відповідальність за себе дає вам можливість. й





    ДепозитФотогалерея

  5. Проаналізуйте свої думки.
    Про те, як хтось відчуває себе. Не потрібно для цього, щоб не заплутати ваші думки з непотрібними сценаріями. Louise Хай: Щоб змінити інший, необхідно спочатку змінити себе. Потрібно змінити спосіб мислення. Покинути думки, які роблять вас нещасливими, робити речі, які вам подобається, познайомитися з людьми, які ви відчуваєте добре з.

  6. Не пропустіть своє життя.
    Щодня є даром від Бога, будь ласка, за кожен момент ви живете на цій землі. Концентрат на хорошому, радісному в тому, що не ефемерне щастя. Ви не можете керувати, вони не залежать від зусиль. Ви завжди отримуєте те, що вам потрібно, але іноді ви повинні навчитися чекати. р.



    ДепозитФотогалерея

    Louise Хай: Я помітив, що Всесвіт любить вдячність. Чим більше ви подякуєте, тим більше позитивних речей трапляються. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. й

    Байрон Каті: Життя просто. Все відбувається з вами, а не з вас. Все відбувається в потрібний час, не занадто рано або пізно. Ви не хочете, щоб зробити це простіше. й


  7. Не схожий на людей, які вас цікавлять.
    Найбільші відходи часу хвилюються про те, що інші думають про вас. Ваше життя належить Вам і ви маєте право зробити власний вибір. Ви не завжди можете подобатися, але вам не потрібно дозволу когось іншого. Мігуель Руіз: Немає нічого для вас. Які інші говорять і роблять залежить від власної реальності, власних снів. Якщо ви не завадите думки та дії інших, ви не станете жертвою зайвих страждань. й





    ДепозитФотогалерея

  8. Позбутися від провини!
    Це не вроджене почуття людини, але соціально сформоване. Покарати себе страхом і внутрішньою агресією. Гільта виникає в дитинстві і провокує комплекси нижчості. Вивчайте, щоб не пустити інших маніпуляцій. Не ознайомлюйте себе, намагайтеся побачити помилки минулого. Louise Hay: Guilt - це безтурботне почуття. Не допомагає нікому, нікому не може змінити ситуацію. Так нехай з тюрми. На сьогодні люди, які зумовили нас стражданням, й





    ДепозитФотогалерея

  9. Люблю себе!
    Зцілити себе.. . . приймати його як це! Це може бути складно спочатку, але коли ви навчитеся любити відображення в дзеркалі, з'явиться диво. Мігуель Руіз: Справжня любов. Ми – життя.
    Louise Hay: «Self-approval and Self-acceptance є запорукою позитивного зміни в нашому житті. й





    ДепозитФотогалерея

  10. Послухайте своє тіло.
    Всі наші хвороби приходять з невірних думок. Ваше тіло намагається розповісти вам щось важливе. Всі негативні емоції і відчуття спровокують відповідь організму, яке називається захворюванням. Ви можете зацікавити ваше тіло, коли ви змінюєте ваш розум. Louise Хай: Наше тіло говорить нам весь час. Якщо тільки ми встигли слухати! Кожна клітина в організмі відповідає кожному думанню і словом. й

  11. Поставити Бога за допомогу.
    Якщо вам складно, запитайте Бога за допомогу. Зайдіть до церкви і попросіть милосердя і загоєння. Бог любить вас і завжди захищає вас від божественної влади.



    ДепозитФотогалерея



Ваші зміни не відбуваються в секунді. Це безперервний процес роботи на себе. Наповніть ваш розум позитивними думками і життяй Я впевнений, що ви робите це!

У нашій наступній статті ми хочемо розповісти вам про простий метод медитації, який допомагає впоратися з психосоматичними проблемами. Будь ласка, вкажіть, будь ласка, будь ласка, зв'яжіться з нами Чи є у вас більш актуальна тема? Не забудьте написати коментар.

Якщо стаття була корисною для вас, покажіть її друзям в соцмережах, адже позитивне мислення є першим кроком до щастя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное