Lena Miro: «Вівчарка стоїть перед касиром і витрачає на три хвилини снатурчуючи гаманець з неї. й

«Живий швидкий, гине молодий» – популярний девіз молодих людей. Вони швидко приймають рішення, приймають швидке життя, намагаючись в найкоротші терміни літати кар'єрні сходи, відвідайте десять різних країн протягом декількох тижнів або навіть покласти в ліжко якомога більше партнерів. Але є ще одна категорія людей. ЇЇ сповільненняй Як в житті, так і в більшості повсякденних речей.

123456Наступний



ДепозитФотогалерея

Так, є також успішні, особливо в творчому середовищі. Люди, які швидко ритм Вони повністю нездатні. Важко зрозуміти, чому повільні люди використовують свій час, щоб порушувати. Хоча те, що ми всі різні, ніхто не скасував. Останні зміни "Сайт" Я бачив пост скандальним блогером Lena Miro про повільних людей, які я вирішив ввести вас.





«Дуже, я так дратує повільних людей». Ті, хто говорять повільно, подумайте повільно, перехрестіть дорогу повільно, паркуйте машину повільно, оплатити повільно на виїзді. Перед касиром стоїть овець, а протягом трьох хвилин віджимає його гаманець. Потім повільно - ні, не схожий на це: me-e-ed - він відкриває нестерпно довгий рух руки, прилипає картку в слот, викликаючи мені гостре бажання дати її в вухо.





«Ні, я, безумовно, позбавляю себе від насильства, обмежуючи себе коментарю, що повільна дія є прямим індикатором повільного розуму, або, можливо, навіть його відсутність. й





Ось, звичайно, я відразу хочу об'єкта. Поділ людей швидко і повільніше вражає своєю простотою, викликає сумніви про правильність цієї класифікації. На біологічному рівні швидкість людини визначається швидкістю фізіологічних процесів в організмі і, ймовірно, заданий генетично, а не відображення психічного потенціалу.

р.



ДепозитФотогалерея

«За цими фейками є ті, хто повільно вивчає меню. Я шукаю їх, і я не знаю, "Дякую вам зайти в ресторан або бібліотеку?" Ви хочете їсти або читати? А смішна річ, ви знаєте, що? Після читання меню протягом півгодини, повільні люди часто замовляють як «Казар». І приємно буде дивитися калорій і так ретельно вивчити меню. Але немає! Вони не хочуть викинути тріщини. Просто повільно. Вони просто ганчіться.

73299734



ДепозитФотогалерея

«Я пам'ятаю з другом. Одного разу вона і я знайшов себе у ванній кімнаті. Тексти пісень, а це означає: І як вона мила її руки зробив мене думати про нашу дружбу. В той час ця жінка витратила миття рук і висихання їх було достатньо для мене, щоб мити волосся і викласти її вниз. Я швидко. І я люблю швидко людей. Я люблю тих, хто живе швидко. й





«Дізначно, темп є одним з найважливіших речей у успіху людських відносин. Спостереження людей, я прийшов до висновку, що повільне спілкування добре з повільним, і швидко з швидким. Уповільнення ніколи не вийде швидко, і швидко завжди буде дратувати повільність. Він завжди буде. й





Кожен має власний ритм життя і власну швидкість реакції. Знеболюючий. повільністьДеякі люди збільшили активність навколо них. Головне - спокій і визнання того, що всі люди різні. Це можливо, що ви, я або Мадама Міро дроїться. Просто оберіть для вашого навколишнього середовища, який підходить вам в ритмі життя людей і боротися більше з собою, не критикуйте інших.





Зараз існує навіть субкультура sloullife – своєрідна розетка для середнього класу, що не встигає ставити гроші і час. Люди, які звикли прийняти все з життя і жити в швидкому темпі, раптово зануритися і почати робити навпаки.







Ви віддаєте перевагу повільному темпу або швидкому темпу? Повідомте нам про коментарі та поділитися цікавими статтями з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное