Перед народженням дитини батько вирішить модернізувати трохи. Ми радіємо результат!

Нерідко наші вихованці стають повноцінними членами сім'ї, і це не дивно, тому що вони еманують так багато любові. Власники, які мають п»їЯ розумію. Це чудовий концентрований любов для людей, які піклуються про нього.





Нижче ми розповімо вам історію милого Моллі, який пощастило, щоб потрапити в будинок з хорошими людьми. Шукайте те, що вони зробили для неї!

Герої цієї статті досить звичайні сім'ї, вони жили протягом тривалого часу в трьох: чоловік, дружина і маленька собака Моллі. Але в одному місці пара дізналася, що їхня родина буде поповнена. З роками власники прикріпили до собаки і не хочуть, щоб почувати себе позбавленим, коли дитина народилася.

03039, Україна



Михайло, власник собаки, мав дивовижну ідею. Він подумав, що в їх будинку було порожні місця.

р.



Добре мати золоті руки! Він вирізати отвір в стіні і виявилося, що є близько 4 квадратних метрів простору, які можна використовувати. Ви запитаєте про те, що?

716350



Будинок під сходами для кімнати Molly буде жити, звичайно! Михаїл хотів зробити місце для улюбленого собаки. Простір під сходи досить великий, і відразу приваблював Моллі.





Невеликі зусилля, роботи, матеріали - і приміщення починає приймати на різний вигляд.





Моллі займався процесом, що вона навіть почала допомагати себе. Ось як обштукатурюють стіни разом.





І навіть шпалери підходять. Патерн дивний!





До дверей в кімнаті Моллі гармонійно впишуться в інтер'єр, власник собаки зробив особливу шкіру. Дуже естетично!





Він навіть прикрашений підлогу, щоб зробити все красивим. І кладемо дошки, щоб приховати всі недоліки.





Останні, але не менш важливі доти!





Молі любить дивани, тому власник вирішив її самостійно.

, Україна



Він навіть додав пару картин Моллі і її друзів. Що виглядає дійсно милий!

доб. 505



Всі новини Так щасливі Моллі переїхали в приміщення і оселилися. Я думаю, що вона збуджена про новий будинок.









Дуже рідко, п»ї Вони сплять в місці, ми робимо їх. Але ця собака явно любить її ліжко. Як солодка вона спить!





Це добре, що її новий будинок оскаржився на її більше одного в саду.





Ось привітання. Моллі виглядає як дуже щаслива старша сестра.





Я думаю, що це просто чудовий. Власник цієї собаки просто має золоті руки і дуже креативний підхід до бізнесу. Ми сподіваємося, що це не його останній проект, і ми можемо насолоджуватися його створеннями!





По суті, люди створюють багато красивих і красивих творінь. Чи можна зробити щось схоже своїми руками? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное