«Не дивлячись на ваш паспорт, нічого нового немає». Яким був Олени Маликова?

24 січня Дмитро і Олена Маликов став батьками другий раз, використовуючи послуги сурогатної матері.

До тих пір, поки народження дитини, зірка пара спробувала приховати подробиці своїх планів для поповнення в сім'ї. Але хто з медичних працівників клініки, послуги яких були використані Маликовами, витікали інформацію до телебачення. Про народження дитини в Instagram





Відомо, що за народження другої дитини сім'я Дмитра Маликова виплатила близько 2 млн рублів. Вболівальники щедрі з привітаннями, але не без критики від 55-річного Олени Маликова. Інтернет-користувачі вважають, що Після 50 років вона занадто пізно повинна мати дітей.й





Олена Маликова стверджує, що вік неперевершенийй

Хочу подякувати всім за слова і привітання, і навіть подякувати вам за дивовижні коментарі - ваш отруй і випущений у моїй адресі поїзд мій душ! Я не хочу сперечатися з рештою світу, але тих, хто відчуває себе переконливо, щоб прокоментувати наше приватне життя, потрібно почути свою точку зору.

У нас! Ви можете лікувати життя і вік по-різному: ви можете подразнити молодими, красивими, насиченими, боїться віку і завтра, і подумати про смерть з жахом. Але є інший спосіб. Доброго дня.Щоб любити тих, хто поруч, подбати про них, не сидіти ще, а діяти, не кислувати, але розвиватися і, нарешті, не шукати паспорта – немає нічого нового і цікавого.

Так, потрібно також прощати відступників, на мій погляд, Instagram відправив нас за прощення. Дуже дякую! Дякую за народження нашого сина, є більше любові на цій землі! Щиро дякую!

Інші критики вивели через те, що Стара дитина народилася за допомогою сурогатність Репродуктивна технологія, в якій жінка проводить і віддає дитину іншим батькам.





Знаменитості дітей Вони все частіше використовують сурогатні мами. Вони вже були використані Alena Apina, Alla Pugacheva, Філіп Кіркоров, Джордж Лукас, Ніколь Кідман, Роберт де Ніро, Сара Джессіка Паркер, Рай Мартін, Крістіано Рональдо, Елтон Джон.





Опоненти цієї практики вважають, що сурогатні мами не від хорошого життя.





У контексті проблеми сурогатності жінка з'являється як живий інкубатор. жертва гендерної нерівності, експлуатована представниками більш заможливого класу. Діти, що народжуються таким чином, обробляються як різновид живого товару.





Чи погоджується жінка здати своє тіло і поставити її репродуктивну систему, психічне здоров'я, на ризик, якщо вона була від заможливих, процвітаючих і здорових кола суспільства? Ми не впевнені.





Якщо кожна жінка в світі була оплачена досить, кожен буде мати гідні умови життя, нормальне дитяче виховання і гідне виховання – хто бажав стати сурогатним або простати?

690354



Ви вважаєте, що люди мають право задовольнити свої бажання через експлуатація?

Яскравий приклад альтернативного майбутнього, де жінки використовуються як рабинні донори, щоб відтворити відштовхання ділової еліти - роман. Маргарет Atwoodй Виходячи з цієї дизтопії, серія того ж назви була знята.

р.



У найближчому майбутньому виникла величезна соціальна проблема - стерильність дружин чиновників і благородства, тому звичайні жінки стають рабами високого суспільства, обов'язок якого полягає в тому, щоб ведмедитися і породжувати дитину для своїх "власників".

Чи можна очікувати такого результату? Хто знає... Але кожна жінка має право контролювати своє тіло і зрозуміти ризики і наслідки прийняття рішень без засудження від суспільства.





Адвокати сурогатності не бачать його як етична проблема, адже це безкоштовний вибір жінки, тип добровільної співпраці з укладанням договору на матеріальну компенсацію. А також отримання морального задоволення від переваг інших.





Діти народилися на сурогатних матері в римських часів. Ми вважаємо, що цей тип послуг не втратить свою актуальність, незважаючи на суперечність статусу в суспільстві. По-перше, психологічно, така дитина завжди буде кілька разів ближче і ближче, ніж дитина, що береться з дитячого будинку.

Ви думаєте, що бездітні пари повинні мати можливість мати рідну дитину або повинні мати сурогатність бути заборонені? Ви засуджуєте сім'ї, щоб зробити все, щоб мати дитину? Ваша думка дуже важлива для нас, поділитися ним в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное