Будь ласка, не купуйте цю рибу. Ні Продається всюди, але його слід заборонити.

Про скільки рибаХто знає. Крім того, це смачно. Риба довго була одним з основних страв на нашому столі, а також ключовим інгредієнтом в багатьох улюблених стравах.

Риба легко перетравлюється, містить омега-3 жирні кислоти, вітаміни та мікроелементи, які дуже важливі для організму людини. Але тут слід зазначити, що тільки якісний продукт покращить здоров'я.





Недавній, більше і більше в нашому раціоні панчохий І все через демократичну ціну. Багато людей думають, що ця риба міститься в соляній воді, але це не вірно.

Пангасій - це свіжа водна риба, яка живе в озерах і річках Східної Азії, переважно в річках Мекон і Чао Фрея.





Так, пангасій є комерційною рибою і є основними видами, вирощеними в басейні річки Меконг. І сьогодні видання. "Сайт" Він хоче сказати вам шок. панчохиНа основі повторних досліджень науковців.

У В'єтнамі ця риба спіймана, вирощена і з'їдається протягом багатьох сотень років. Раніше вона була доставлена майже 140 країн, включаючи Сполучені Штати, багато країн Західної Європи, Росії, України, Білорусі та інших країн. Пангасій можна знайти в магазинах як у всій формі, так і у вигляді стейків, так і у вигляді наповнювачів (у країнах колишнього СРСР).





Чи знаєте ви, що річка Меконг, в якій пангасій виведений, визнаний одним з найбільш забруднених на планеті. Виявляти арсенічні, токсичні промислові відходи та металеві домішки. Також в цю річку заливають необроблену каналізацію і всі види відходів. Крім того, продається глазур, в якій продається пангазій вода з тієї ж річки Мекон.





Ви хочете їсти рибу з гормонами росту? Потім прийшов час на пангасій. Милі власники рибних ферм перекачують пагназій з гормонами і антибіотиками, щоб риба швидко досягла необхідної ваги для продажу і більш активно розмножуються. Крім того, пангасій не подається з спеціалізованими кормами, але з різними відходами від харчової промисловості.

При навчанні м'яса цієї риби в ній були виявлені ізомери і важкі метали, а також хлорат і гексаххлорбенцен, які негативно впливають на здоров'я людини навіть в невеликих кількостях.

Росконтрол вже перевірив цю рибу і підтвердив свою погану хімічну композицію, знаходячи половину Менделєєва таблиці.

р.



Дослідження виявили, що пангасій нездоровий Причини виникнення захворювань внутрішніх органів, найчастіше печінки. На сьогоднішній день продаж цієї риби заборонений в багатьох країнах Європи, Америки та Канади.

Чому вводять в наші країни і отруюються? Відповідь проста: це одна з найдешевших риб. Це, мабуть, найважливіший фактор вибору продукту, правильно?





І нарешті, я хочу додати, що пангасій не містить омега-3 жирних кислот і багато інших поживних речовин, які так присуджені в рибі. Незважаючи на гідний смак, філе цієї риби є надзвичайно шкідливим для здоров'я, тому будь ласка, не купуйте його! Щиро дякую!





Щодня ми приїжджаємо до супермаркету і знаходимося з проблемою вибору. Реклама роздрібних мереж говорить про широкий асортимент смачних і корисних продуктів. На практиці багато покупок замість пільг принесуть лише погані здоров’я.

Тому я пропоную вам ознайомитися з переліком найбільш шкідливих продуктів, які можна знайти на полицях наших супермаркетів і дізнатися, як їх можна замінити.



Після цієї інформації я обов'язково віддаю перевагу іншим. риба І, шановний читач, я консультую вас занадто. Що ви думаєте про це? Я буду раді, якщо ви поділитеся думками в коментарях.

Про нас Це повинно бути відомо всім, хто вам сподобається здоров'я.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное