У Японії всі діти сплять з батьками! Ось чому...

Про це, спальне місцеМій чоловік і я ніколи не сперечався. Тільки окремо, без опцій. Але в лікарні стало зрозуміло, що буде власником. Моя дівчина кричить постійно, до і після їжі, в її колясці і в її крапці. На іншій неспокійній ніч чоловік приніс дитину до нашого ліжка з словами: «Хто, нехай йому спати з нами і тримати спокій». Ми зараз чекаємо на нашу 8-річну дочку для сну в її приміщенні.



ДепозитФотогалерея

Звісно, наша радість була скорочена. Після 3 років дівчина зріла, і спляча з нею стала непридатною. Всі спроби перемістити її в дитячу садибу. Ми можемо зробити це. восений Але вона все-таки прокидається в середині ночі і доставляє нас з кімнати. Ми не кидаємо її, і ось чому.

Одного разу я прийшов на книгу з матір'ю багатьох дітей Крістіна Gross-Lo «Пестри без кордонів». Секрети освіти з усього світу. А до того, як я закінчився, я знаю, що я зробив право.

р.



Діти не підняті за допомогою одного алгоритму. Вони повинні відчувати себе і дати їм все необхідне – любов, захист і підтримка. У Японії, наприклад, ніхто не піклується. Як сплести дитину від сну суглобай Не існує такої проблеми, діти спати з батьками!



ДепозитФотогалерея

Японські батьки і діти мають різне ставлення до сну. Дитина спить, де він хоче. Ось як він описує його. сплячі Крістіна Gross-Lo:

Не з моїх японських знайомих мали окрему дитячу, навіть якщо вони мали можливість. Ліжка використовуються для денний сну, але не для нічного сну. Не буває японських мами, які дитина потребує власного простору. Навпаки не хочеться залишити дітей самостійно.

До того, як дитина потребує до того, як він або вона програє про них, відповідаючи швидко на свій дзвінок, ви допомагаєте дитині стати гармонійною людиною. й



ДепозитФотогалерея

У Японії немає певного дня. Не існує проблеми відсутності сну або безсоння. Лікарі консультують з дитиною не тільки від запліднення, але і в початковому шкільному віці. Відчуття сейфа дуже важливо в такому віці. Школа дуже стресова, і сплячий Допомагає впоратися з проблемами, що виникають.

Ми навчаємо дітей незалежно від дитинства. Ми беремо його в колясці, на автокріслі, і ми намагаємося говорити, якби це було рівних. Більшість батьків вважають цей принцип нормальним. Ось як описана ця ситуація в книзі:

Якщо дитина занадто приєдналася до нас, ми турбуємося про своє майбутнє і чи буде він справитися, коли ми не навколо. Коли дитина випікає вночі, мати, звичайно, розуміє, що він хворий, але пам'ятає, що добрі батьки повинні звинувачувати своїх дітей до поділу, оскільки це навчить їх покладатися на свою силу.





ДепозитФотогалерея східні культури Це ставлення до дітей викликає занепокоєння. Вони вірять, що спільний сон неймовірно корисний для дітей, які просто формують соціальні відносини.

«Японія, вважається, що співрозмовлення дає дітям краще почуття приналежності до суспільства. Бабі, чия потреба була очікувана батьками, які були спатими, стають чутливими та сприйнятливими людьми. Японці не розглядають вкладення дитини до матері нездорової залежності. Навпаки, як основа розвитку важливих навичок, які допоможуть дитині досягти успіху в дорослому віці. й



ДепозитФотогалерея

Університет Каліфорнія, професори психології ім. Ірвіна Мережеве Келлер і Wendy Goldberg опитування серед студентів та їхніх батьків. Здивовані всі результати. Дійсно, діти, які скидають окремо і знають, як закохатися на власній, швидко освоїли деякі побутові навички.

Але в сім'ях, де було практиковано, діти виросли більш самостійними і самодостатними. Вони легко. проблеми вирішення З однолітками і чудово почуваються в незнайомому середовищі.

1899 р.

ДепозитФотогалерея

У своєму дослідженні проф. Goldberg та Keller зарекомендували, що глибоке вкладення та відчуття безпеки, встановленого між батьками та дітьми під час спільної роботи в нічний час закладено психологічний фундамент для самостійної поведінки протягом дня.

Я повністю погоджуюсь з укладеннями книги Крістіна Gross-Lo. Якщо дитина не може спати самостійно, вони рубають і шукають захист. Неважливо, якщо це дівчина або хлопчик. У темному приміщенні немає уваги. травень. Контакти і з'ясуйте причини дитячих страхів. Іноді діти пропускають своїх батьків протягом дня, і вони роблять для неї разом.





Якщо ви не повинні скуштувати, по електронній пошті або щобщільно закрити дитину самостійно в номері! Ситуація повинна бути відпускати, нехай все йде як звичайно. Діти повинні відчувати себе безпечним і батькам.

Скільки дітей у світі – так багато способів освіти. Не всі техніки є ідеальними, і багато хто може не згодні, але я не думаю, що з'єднання є дивним або потенційно небезпечним. Моя чутлива дитина доводить інше.



ДепозитФотогалерея

Що ви думаєте, Чи може діти спати батьками?? Чи є сучасні батьки мережива і нездатна або, навпаки, чутлива і розуміння? Поділіться своїми думками в коментарях!

Якщо стаття була корисною для вас, покажіть її друзям на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное