Мій чоловік придбав квітковий горщик, а потім взяв піну і гофрований папір. Дивитися на це диво!

Чи знаєте ви, що Великодня 2018 буде відсвяткувати 8 квітня? Традиційно це яскраве свято закінчується Великим Лентом, який цього року триватиме з 19 лютого по 7 квітня і під час якого православна прихильність до строгих обмежень у харчуванні, намагаються очищати себе гріхів, переосмислити їх духовне життя.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Як і будь-яка інша православна людина, це свято дуже близько до мене.

І зробити це Головна Ще більше радісних і красивих, я раджу декорувати будинок Великодніми композиціями. Наприклад, мій чоловік минулого року здивував всієї родини: він створив своїми руками. східнийЩо довго зберігають нас.

Великодні композиції Видання "Сайт" Я готовий 20 для вас. Пашальні композиціїЗробимо це свято ще більш радісним і красивим. Дивовижний декор всього за годину!

  1. Зазвичай пасхмаль готують з Чистого четвера, але краще заздалегідь підготуватися, щоб не забувати про дрібні деталі в святковому турмолі. Вважаю, що скільки змін ви робите до Великодня залежить від удачі цього року. Я просто впевнений, що при оформленні інтер'єру вашого будинку за допомогою Великодніх композицій, ви неодмінно зможете привертати удачу до вашої сторони.







  2. Ремесла стане справжньою прикрасою великого свята, якщо вона має відповідний символізм.





  3. Якщо у вас немає навичок створення складних виробів, то можна зробити простий і красивий. Великодняй Все, що вам потрібно, є Великодні яйця, керамічні або дерев'яні фігурки курчат і контейнер для композиції – лоток або звичайний мус з соусом. Також в композиції можна додати додаткові елементи мережива або моху, все залежить від ідеї.



    р.



  4. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Як бачите для себе, це буде потрібно мінімум допоміжних матеріалів і максимальної фантазії. Наприклад, можна зробити здобиччю гніздами і покласти Великодні яйця в них, повісити Великодній вінок на двері, прикрасити Великодню корзину або святковий стіл.



    Р



  5. Одним з найпопулярніших матеріалів для Великодня пасіка є сизаль, який продається в будь-якому квітковому магазині. Вони прикрашають горщики, а також створюють імітацію яєць на коронці.





  6. Я дуже люблю ідею зробити дерево, як це. У будь-якому магазині ремесла ви можете знайти яйцеподібні елементи і застосувати їх до створення. Можливо, декор потрібно попередньо розфарбувати, розфарбувати незвичайними візерунками. І не варто купувати харчові барвники, звичайні акрилові або акварельні фарби, навіть гуаш, також підходять.







  7. Великодні композиції прекрасно додають відчуття свята, почуття поновлення і віри.





  8. Кілька незвичайних і досить цікавих ідей, які додадуть унікальності Вашому інтер'єру в цьому яскравому відпочинку. р.





  9. Я обов'язково візьміть ці параметри для реалізації цього року. Простий і красивий, не це?





  10. Якщо ви, як мені, надихнули ці ідеї, обов'язково збережіть їх, щоб створити щось схоже на біг до яскравого свята. Не займайте довго і подаруйте дітям радість!







Я також запропоную, що ви знайомитеся з 21 надихаючими ідеями про те, як прикрасити Великодню корзину своїми руками за допомогою квітів. Коли я дивлюся на них, весна цвіте у душі!



Великдень – це свято, під час якого багато хто відвідує один одного: діти відвідають батьків, онуків – онуків, нефрикатів приходять на дяко і тітки. У цей час кожен намагається привітати своїх близьких на воскресіння Христового, а святкова атмосфера зацарює все. Зробіть свою сім'ю щасливою. красиві Великодні композиціїТексти пісень, а це означає: І ви побачите свій настрій.

Не забудьте поділитися цими ідеями з друзями, вони будуть вдячні за нього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное