За 15 років Я їсть виключно своїми руками, маю сміливість сказати. Вимкніть!

З Індії, де проживала протягом шести місяців. Вона розповіла мені про традиції цієї країни. Вона була вражена тим, що більшість індіанців їсти своїми руками. Вона любила цю традицію так багато, що вона вирішила їсти цей шлях. Я дивився те, що в серці цієї традиції я вирішив піти в більш детальну інформацію.





Використання столових приладів для нас надзвичайно поширене, тому що це зручно, і красиво, і гігієнічна. Але як виявилося, багато здоров'я їсти своїми руками, і "Сайт" Ось чому

5 причин
  1. Покращення травлення
    Під час їжі своїми руками можна відчути не тільки його запах, але і структуру і температуру. Мозок отримує сигнал, який ви збираєтеся їсти. Мозок, в свою чергу, відправляє сигнали в шлунок, який вже готує травні соки. І в наших долонях є специфічна мікрофлора, яка допомагає в процесі травлення. Через всі ці фактори. травлення Це краще. Крім того, не існує ризику виникнення занадто спекотної їжі або печіння мови, тому що ви відчуєте температуру їжі до їжі.





  2. Супроводження та мир
    Коли ви їсти своїми руками, ви фокусуєте більше на те, що ви їсти. Так ви стаєте спокійною і цілеспрямованою, з'їсти повільно, і стати насиченою меншою їжею. Поведи мене, в цьому випадку задоволення їжі набагато більше. Крім того, такий спосіб харчування сприяє зниженню ваги. Ви не переїсти, харчуватися повільно, травлення працює ідеально - все це сприяє поступанню і ефективному утилізації додаткових фунтів.





  3. Балансування життєвої енергії
    Якщо ви трохи поглиблюєте в Веду, можна побачити, що позиція рук під час їжі зображена мудрами йога. Вони носять цілющу силу і використовуються для медитації. Ayurveda коментує, що кожен палець відповідає за один з п'яти елементів. Вони відводять негативні елементи, харчуються і активують потік життєвої енергії. Коли ви їсти столові прилади, немає енергії насиченості.

    12 999 р.



  4. Регулювання діабету
    Найнеприємніший симптом цукрового діабету є голодом. Людина голодний, він харчується швидко, що викликає різкий стрибок в крові цукру. Їжа своїми руками також може допомогти. В той же час їжа повільно споживається, що запобігає різким стрибкам в цукру. (доб. 3)



  5. Профілактика перекриття
    Ми дуже часто переїжджаємо, від цього пізніше і зайвої ваги, і проблеми зі здоров'ям. Перевищення відбувається для різних причин: стрес, втрата контролю після строгої дієти і багато інших. Вживання своїми руками сприяє повній обізнаності про процес, який допомагає впоратися з перестаренням.





Як бачите, переваги цього способу харчування величезні. Цей спосіб їжі, безсумнівно, допоможе поліпшити здоров'я, втратити кілька додаткових фунтів і взяти інший погляд на те, що ви їсти і як ви це зробити. Іноді важливо уповільнити і просто насолоджуватися часом.

Що ви думаєте про їжі своїми руками? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное