Ирина МлоКСНУМКС

Жінки заради любові вирішуються на те, що тільки вдихає. Ми можемо бачити як крихкий, ніжний і слабкий, але ми не маємо відваги. Ірина Млодик, Дружина Еммануел ВіторганДоведено, що це успішно, і "Сайт" Вона хоче поділитися своєю історією з вами.





Минулого місяця, Еммануель Віторган і дружину радували шанувальників з чудовими новинами: їх родина поповнена. 26 лютого у віці 56 років Ірина Володимирівна стала матір’ю. У пресі обговорювалися новини за довгий час і навіть розкидані ромби, які пара вдалася до сурогатності. Всупереч всім ромарах, жінка здійснила і подарувала себе дитину.





Дитина новонародженого дала назву Етел. Ірина сказала в інтерв'ю: Коли я читаю, що Ethel означає «необхідний», я зрозумів, що ми з вибором імені вдарили точку: Еммануел так благородний, і дочка схожа на нього - той же чорний, по-собачому, вона має той же ніс, губки і лоби, як Еммануель. Дочка дуже спокійна і самопочуття: практично не лікує - їсть і сон. Звичайно, ми нескінченно щасливі. й





Вже близько 20 років, і весь цей час вони захоче дитину разом. Минулого року в інтерв’ю з Леою Кудрявцевою, пара підказала про плани поповнювати сім’ю. Для Ірини, дитина стала першою, а для Віторгану третій. Він вже має два дітей з попередніх шлюбів: Сенея та Максим. Крім того, актор зумів стати не тільки дідом, але і великим





Чому, після 15 років шлюбу, пара вирішила мати дитину зараз? Пара дуже секретна і не ділиться занадто багато з прес-повіддю про своє особисте життя, але ще Ірина розповіла, чому вона вирішила дати народження дитини прямо зараз. За словами Млодика, вона захотіла нести і народжувати дитину, не вдаючись до сурогатності. На жаль, проблеми зі здоров’ям, що перешкоджають її роботі.

Багато років захворювання позбавило Ірину щастя материнства, але наполегливість і наполегливість дав їх результат. Вона сказала: Емма і у мене давно мріяла про дитину. Але спочатку довелося подолати проблеми здоров'я. Взяло майже 20 років для їх вирішення. Ірина також приймала, що щастя материнства варто це довго чекати. Шановні друзі!

Редакція "Сайт" З усім серцем бажає щастя батькам, і здоров’я дитини. Ми дуже раді, що все вийшло таким чином, і щиро радіємо сміливим діям цієї жінки. Дякуемо!





Лікарі неоднозначні стани, латексні Це небезпечно і ризиковане підприємство. Так це, пологи після 40, і ще більше, тому після 50 - справжній тест для жінки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Багато хто вважає, що пологів в такому пізньому віці є чистою самопізністю, і що народження є бізнесом молоді. Ви думаєте, що ви повинні дати народження, якщо ви більше 40? Чи варто вітати чоловіка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное