Олена Ясевич розкрив секрет потужної змови для швидкого схуднення. Просто візьміть...

Майже кожна жінка мріє про втрату декількох додаткових фунтів. Крім того, для того, щоб вам не доведеться пускати протягом години в залі і сидіти на строгих дієтах. Чи можливо це? схуднути швидко без дієти і вправи?





Якщо ви використовуєте магію, так. І редакційна колегія. "Сайт" Є один простий спосіб, в якому ви можете Втратити вагу швидко і легко.

Соляна конспірація є однією з найбільш загадкових речовин в природі. Це одночасно продукт харчування, медицина та навіть тема магічних обрядів. Сіль використовується в багатьох чарівних обрядах з давніх часів. Єгиптяни та Сумеріанські магії використовували його.





Сама сіль не чарівна, але досить провідник або медіатор, речовина здатна переносити тонкі енергій астралого світу. У обрядах більшості чарівних шкіл сіль безпосередньо пов'язана з елементами Землі. Застосовується для оформлення обрядів: заклинання, псування та любові





Крім того, це відмінний матеріал для очищення. І сьогодні ми пропонуємо вам використовувати цю властивість солі для очищення організму і позбавлення від зайвої ваги. Дякую. потужна конспірація з Олени Ясевича. Все, що вам потрібно, є морська сіль. Мені потрібно про два склянки. Ділянка виконана обов'язково на лебідь місяць.

Візьміть сіль і прочитайте слова вище:

«Сіль землі, сіль в крові, жир в м'якоть.
Як це сіль з води розтоплює і нащадує,
Тексти пісень, а це означає: Як вона не прийде до мого тіла знову
Ось як жирний салат відійшов мене,
Я не можу знайти спосіб назад на тілі.
І і айнан. Амен. Амен. Амен.


Повторюємо слова 40 разів. Прочитати повільно, повільно і без помилок в словах. Після цього потрібно потерти сіллю в лазні або санвузлі, а потім змити теплою водою. Ви не можете розповісти нікому про обряд.





Як ви бачите, немає нічого складного в обряді, тому обов'язково варто спробувати. Крім того, якщо він не працює як чарівний ритуал, він матиме хороший косметичний ефект. Морська сіль, крім того, є також великий скраб для тіла.

Але завжди пам'ятайте, що запорука ефективного схуднення є правильне харчування, регулярна фізична активність і постійні зусилля. Магія - це лише доповнення до всіх. Не нехтуйте впливом вищих сил, але не забудьте про власні зусилля для досягнення бажаного результату!

Ви вірите в магічні обряди? Чи допоможе вам схуднути? Поділитися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное