Простий і смачний бутерброди для святкового столу

Свято весни і фемінності практично на поріг. А, якщо ви ще не з'ясували, як здивувати дружини, мати і дочка від 8 березня, то ця ідея для вас!

Що може бути краще, ніж незвичайний, красивий і смачний сюрприз? Мій брат минулого року вирішив підійти до створення свята для улюблених жінок з творчістю.

Він приготував для них не тільки подарунки і букети, але вкритий столик своїми саморобними сендвічами, які він прикрашений квітами. Як поговорили, що дружина брата, подарунок Вона ще не бачив жінок!





Все, що зроблено з серця і з творчістю завжди пам'ятається! Тому редакційна колегія "Сайт" У мене є 10 ідей для вас, як ви красиво і незвичайно прикрасить бутерброди для святкового столу. Здивуйте жінку, яку ви любите!

Простий і смачний бутерброди для святкового столу
  1. Ординарні сендвічі, але незвичайно оформлені: на сирній масі, білі і рожеві квіти з крабових паличок «блука». Для приготування вирізати дрібними бункерами або багетами. Змішайте плавлені сири, варені цільні яйця, додайте дрібно нарізаний часник, майонез, сіль за смаком і добре перемішайте.

    Смарин половину бункерів з сирною сумішшю. Тонкі пластини розрізають крабові палички і викладають квіти, а середина може бути виконана з консервованої кукурудзи. І, нарешті, доповнювати «краські квіти» листям петрушки.





  2. І цей варіант викликає мене не тільки апетит, але і бажання фотографії. І це сендвічі мій брат зробив для своєї дружини і дочок.



  3. І це буряк і сирний сендвіч. Для його приготування - випікають буряки і замочують його дрібно. Потім дрібно порубати зелену цибулю. Додати до буряка розтоплений сир, нарізаний цибулю і чорний перець за смаком. Ця паста найкраще поєднується з білим хлібом. А якщо додати авокадо і петрушки, то виходить красиво і дуже незвично. А також такі сендвічі можуть бути оброблені друзями, які прийшли до відвідування.





  4. Божі дамби на цих сендвічах з червоною рибою (навіть, нічого, що дорого, це свято після всього) легко отримують з половинок помідорів вишні, не зрізати до кінця, а оливки. Чорні крапки на крилах клопів, до речі, також від шматків маслин.



  5. Смачний, корисний і дуже красивий, правильно?



  6. І це оригінальний гумористичний дизайн сендвічів, які називають 8 березня. Все, що вам потрібно, хліб, шпроти, болгарський перець, майонез, часник, рослинне масло і петрушка. Вирізати хліб тонко, обсмажити його в рослинній олії і натерти його часником. Потім змащуємо його майонезом і стекаємо ніжки шпроти. Наріжте спідницю перцю і підшийте чоботи і прикрасить петрушка. Зайдіть не більше 10 хвилин, щоб підготуватися, і настрій буде просто відмінним!





  7. Шукаю цей дизайн, хочу сказати: "Все геній просто!"


  8. Кілька цікавих ідей. 3250Р. 3700Р.



  9. До неї. бутерброди на 8 березня Дуже просто. Приготувати цю страву не займе багато часу, і такі закуски будуть дуже корисні на святковому столі. І навіть школяр може впоратися з цими сендвічами, і порадувати його матір'ю з таким смачним подарунком!





  10. Важко заперечувати себе задоволення намагатися такого простого, але Закускай Крім того, бутерброди або палички добре подаються з багатьма напоями! 3610Р. 4200Р.





Крім сендвічів, не менш простий і одночасно такий улюблений посуд для всіх жінок - салати. Я пропоную вам ознайомитися з 11 супер ідеями про те, як прикрасити салат на 8 березня Чоловіки, обов'язково враховують!



Я просто впевнений, що цей вибір красивих і смачних бутербродів вже пробудив свій апетит і бажання їх приготувати. Я бажаю вам яскраве, весняне та радісне свято 8 березня у колі близьких!

І не забудьте поділитися цією статтю з друзями в соцмережах, вони обов'язково будуть вдячні Вам. ідеї та натхненняй

Категории

Смотрите также

Новое и интересное