Як смачно обсмажити гриби

Гриби є повним джерелом білка і допомагають диверсифікувати щоденну дієту. Я просто люблю свій смак і смак, тому я ніколи не відчував себе насолодою, намагаючись іншої страви грибів!





Гриби особливо корисні при застібці, коли замінюють м'ясопродукти. Додайте особливий смак і аромат до звичайних грибів, підготуйте їх іспанською мовою: з білим вином і часником.

Як смачно обсмажити гриби Шампіньйони в білому вині Незабутня страва в Іспанії і стане незабутнім. Дуже дякую вам за те, що вам потрібно.

інгредієнти
  • 400г шампіньйон
  • 1/2 ст.л. сухого білого вина
  • 1/2 голови часнику
  • 1/2 сухого чилі перцю
  • петрушка
  • оливкова олія
  • сіль


Підготовка
  1. Порубати гриби, очистити часник і половину перець чилі.


  2. Нагрійте каструлю і залийте оливковою олією на неї, щоб повністю прикрити дно.
  3. Покладіть перець в масло, додайте часник і обсмажте хвилину, щоб спеції встигли передати смак і аромат оливкової олії.
    , Україна

  4. Додайте гриби, перемішайте і солі за смаком.
    р.

  5. Варити до м'яких. Коли гриби стають м'якими, додайте вино і варіть ще 5 хвилин, щоб дати спирт випаровувати.


  6. Після цього додайте дрібно нарізані петрушки і грибні тушки ще 5 хвилин.
  7. Шампіньйони в вина Готовий. Бон привіт!




Завдяки часнику і пряному перцю, грибам, в яких смак не особливо виражений, набуває більш виражений аромат гриба. Ви можете вибрати невеликі гриби і обсмажити їх по всій, без різання. Так гриби не втрачають аромату, і вони будуть виглядати більш апетитними.

"Сайт" Як швидко і якісно очистити гриби, щоб вони не втратили смакові властивості.

Я думаю, що багато людей сподобається швидко мариновані гриби. Тільки 6 годин, що довге в маринаді, і хрусткі гриби для святкового столу готові! Спробуйте приготувати гриби таким чином і поділитися рецептом з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное