Мальовничі ідеї для прикраси тортів

Весна ... Сонце дійсно прогріває, сніг перетворюється на струмки, і кожен з маленьких до великого приготування до Яскравого Великодня. Трохи більше, і будинок пахне пряникиВся сім'я збереться в широкому столі. Великодній торт особливий. Це хліб радості, потребує особливої уваги і уваги. Зробіть його підійти і красиво, адже це символ найбільшого свята.



ДепозитФотогалерея

Прикраса тортів Сьогодні видання "Сайт" Він пропонує вам 25 елегантних ідей, які надихнуть вас, щоб створити найкрасивіший торт. Переглянути в кінці статті. ідеальне глазурНі яйця, блискучі і товсті, які не розсипають або палички.





Ідеї для натхнення
  1. Справжня робота мистецтва – торти з розписом. Якщо ви можете пофарбувати, спробуйте це!



  2. Принесіть трохи різноманітності до процесу оформлення. Додайте харчовий або натуральний барвник на глазур, буде дуже незвичайним.



  3. Чудовий варіант - місце на п'ятих тематичних печивох і повітроводах.



  4. Для дітей можна зробити невеликі торти з сухофруктами. Добре і добре!



  5. Якщо ви не хочете мені з глазур'ю, посипте торт мигдальними пластівцями або горіхами перед випіканням.



  6. З солодких перлів можна зробити оригінальні візерунки!



  7. Шоколадні краплі ідеально підходять для заміни кольорових великодніх зморшок. до



  8. Ще одна красива композиція з квітами.



  9. Мастик не обов'язково зробіть претенсивні квіти. Навіть прості пелюстки і форми можуть перетворювати пасхальний хліб!



  10. Якщо ви збираєтеся дати кулич, зверніть увагу на упаковку. Модний в 2018 році фіолетовий є відмінним варіантом!



  11. Цукровий порошок над глазур'ю і кілька кольорових цукрових перл.



  12. Для дітей завжди можна випікати пряники і прикрасити красиво!



  13. Свіжі плоди посипають порошком прекрасно справляються з роллю декору. Їх можна викласти на торт відразу перед подачею на стіл.



  14. Красива картина можна намальовувати білками або маслом крему.



  15. Трохи більше про сушені фрукти і шоколадна глазур.



  16. Базе, зефір і печиво чудово виглядають на кольоровій глазурі!



  17. Дуже ніжність...



  18. Квіти відмінно прикрасить будь-яку пасту.



  19. Я не знаю, як це зробити, але це виглядає дивно! Херсон



  20. Візерунки з тіста не потрібно змащувати глазур'ю, вони красиві самі.



  21. Ми не забули зефіру і мармеладу!



  22. Цікава ідея декорування повітряною глазур'ю з кольоровим цукром.



  23. Навіть дитина може зробити шоколадні малюнки. Обов'язково експериментуйте з дітьми або онуками!



  24. Може бути не дуже їстівні ювелірні вироби, але як красиво!



  25. Мінімальний декор. Ваш торт прекрасний!





Я дійсно хочу, щоб пашал Ви були щасливі і горді роботи. І для того, щоб зберегти ювелірні вироби безпечно, підготуйте цукрову глазур, яка не протікає і красиво світиться.

Кількість інгредієнтів береться з розрахунку 2-3 середніх коржі. Щоб приготувати глазур, візьміть 0,5 чайної ложки якості швидкий розчин і залити 1 ст.л. води. В той час як набухає, готуємо цукровий сироп: перемішуємо 100 грам цукрової пудри і 2 ст.л. води в Софії.





На повільному вогні перемішати цукрову масу до появи бульбашок і легкої піни (не кип'ятити). Видаліть сироп з вогню і додайте желатин, постійно помішуючи. Не варте желатин, просто помішайте в гарячому сиропі! Продовжити заважати 3-4 хвилини до тих пір, поки маса стає рідким, а потім відразу збити міксером до товщини.



Якщо ви вже знаєте, як прикрасити торт, але не визначилися з рецептом, спробуйте цього року, щоб випікати шафранський пасхальний хліб з кардамоном і горіхами. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

І пам'ятайте, шановний читач, що Воскресіння Христового не тільки пофарбовані яйця і солодкі торти. У цей день намагатися піти в храм на святкову службу, а на тиждень до свята, дотримуватися особливих традицій доп-освіти тижня. Яскравий Великдень, друзі!

І вам подобається наші ідеї. пашал? Повідомляємо нас в коментарях, що був ваш святковий хліб минулого року, і за фото - особливу подяку!

Яскравий відпочинок дуже близько, показати статтю друзям в соцмережах, нехай вони надихнуть свіжі ідеї!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное