Соціальні мережі (Facebook, Instagram, Odnoklassniki, Vkontakte) слухаються до нас! Якщо ви використовуєте ці додатки, негайно...

Минулого тижня наша родина переїжджає до п'яти днів. Ми були затоплені сусідами, і ми почали бути вимушеними. кухня-роботай Так як у нас немає, і є два діти, кішка і собака, ремонт планувався швидко.



ДепозитФотогалерея

Дуже перший вечір ми зважно обговорюємо колір шпалер і згадували кількість смарт-підрядників. І вранці, звичок, листування Новини У соцмережах я бачив дивну річ: кілька рекламних блоків з знижками на будівельні матеріали.

"Як великий, - перша думка. Але все різко вдарив мене, "Як Facebook знаю, що я буду ремонтувати?"



ДепозитФотогалерея

Я назвав мій чоловік, але його відповідь був ще більш шоковим: "Чому не знаю, що ми пішли?" Навіть якщо ви не використовуєте свій телефон, щоб знайти правильні речі, сторонні додатки слухайте навколишнє середовище кожні хвилини. через мобільний телефонй Вони знають, які оголошення поставляються в наступний раз!

Якщо це не вірно. Багато моїх друзів запрошують до цього феномену «правильна реклама». І це просто кінчик айсберга...





Я, як тисячі зацікавлених громадян, жива незахищена ідея, що я постійно дивився. Сьогодні вони слухають і завтра вони будуть дивитися! Спочатку вони маніпулюють рекламу, а потім що, загальний контроль? Немає, я не схожий на це, але Як я знаю, хто переглядав мене??

Редакція "Сайт" Я розумію логіку соціальних мереж. Технології зробили наше життя набагато простіше, що ми звикли до неї. Сьогодні ми розповімо, які трюки використовуються розробниками додатків Знайте все про ваших користувачівй Дізнайтеся, як захистити вашу конфіденційність.

248057

ДепозитФотогалерея

Як слідувати онлайн
  1. Якщо ви користуєтеся послугами Google (і ви 100% користуєтеся ними), якщо у вас є більш-менш гідний смартфон, дізнатися всю рекламу, яку ви бачили на Веб-сайті, і всю інформацію про ваші покупки та покупки. Перегляд товарів в інтернет-магазині, зібрані та проаналізовані. На основі знахідок Вам будуть запропоновані аналогічні вироби у вигляді рекламних блоків.

    ДепозитФотогалерея

    Крім того, нещодавно Google оголосила синхронізацію інформації про те, які оголошення користувач переглядав на Веб-сайті та які покупки зробили. Магазиний Виявляється, що банки передають інформацію про те, що ми купуємо!

  2. Мобільні додатки, такі як Facebook, Instagram та тисячі Google Play, мобільні ігри слухають вас. мікрофон на мобільному пристрої. Запрограмований код для розпізнавання телевізійних оголошень та звуків. Навіть якщо гра не працює, звуки записані і статистика рекламодавців збирається.

    ДепозитФотогалерея

    Якщо в розмові є багато слів певної теми (наприклад: ремонт, одяг), додаток надсилається до даних Мережі на найбільш важливі теми. часй Тоді ви пропонуєте рекламу правими речами, і ви щасливо купите, дивлячись там, де вона прийшла з, ця даюча реклама.

  3. Всі ваші вподобання, коментарі, репости та натискання на посилання не зникнуть без сліду. Тільки ви можете забути їх, не соціальні медіа. Дана інформація ретельно проаналізована і назавжди призначена для користувача. Щоб дізнатися більше про вас, щоб запропонувати і продати більше. Вам потрібно лише одне, одне. Увійти.

    ДепозитФотогалерея

    Ми змушені купити те, що не потрібно. У 2017 році кількість спонтанних покупок зросла на 30% за рік. І вона зберігає зростання.

  4. Є теорія, що Facebook відстежує розташування своїх користувачів. Пам'ятайте, як часто ви перетворили на геолокацію або відзначили кафе, де ви копали, відзначили друзів. І тоді вам було запропоновано відвідати цікаве місце, захід біля дому, роботу.

    ДепозитФотогалерея

    Сім'я І я пішов на концерти, що Facebook запропонував мені! Ви можете заощадити час і гроші принаймні. Але тепер інтернет знає, що музика і харчування я цікавиться.

  5. До 2017 року компанія Tango отримала спеціальний проект. Він означав створення мобільного платформи для смартфона, який точно передає план кімнатий Також буде легко визначити, що саме в кімнаті, які роботи та які відсутні.

    ДепозитФотогалерея

    Офіціантно, Tango був закритий як непотрібний, і ніколи не запущений. Але було замінено на новий додаток ARCore, який в основному робить те саме. підключення цифрового світу з фізичним світом.

    Я не здивився, якщо, оновивши старі програми ще раз, я помітив можливість передачі даних, які я вже бачив, не тільки дані, які я почув.

  6. Не буде зайвим згадати, що номер телефонуВведіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації. Не існує секретної інформації, це тільки нам здається.

    ДепозитФотогалерея

    Захист і безпека профілю користувача необхідно в першу чергу для власників соціальної мережі. Для того, щоб не втратити цінну інформацію про вас.



Якщо ви поглинете в предмет ВідеоспостереженняЯ не думаю, що це просто соціальні медіа. Що заважає владі знати всі сфери своїх громадян: що вони думають і скажуть, що вони читають і писати, де, і з ким вони зустрічають?

3610Р. 4200Р.



Щоб захистити себе в Інтернеті, просто не завадить рот. Ідеальним варіантом є закрутка багатофункціонального помічника для старої кнопки від 2000-х. Але мінімальне необхідно дотримуватися.





Статус на сервери
  1. Використовуйте свій телефон. розмова І не завантажуйте сумнівні додатки.
  2. Не прокоментуйте, не подобайте і не стежте за рекламодавцем і підозрілими посиланнями.
  3. Вимкніть передачу даних, геолокацію та Інтернет, коли ви завершили пошук.
  4. Не секрет листування. Не ділити важливу інформацію, і дійсно будь-який, через месенджери і чати.
  5. Для особистого життя, банківських карток та соціальних мереж оберіть окремі картки телефону.
  6. Пам'ятайте, соціальні медіа про фантастикаНамагайтеся перетягнути нас в. Після цього дуже легко керувати користувачами, використовуючи його добре вбудовані алгоритми. Розмова до реальних людей і в режимі реального часу.



    ДепозитФотогалерея


Я не доглядав. Хто дивитися мене зараз?Я хочу, щоб зупинити це негайно! Доброго дня, я ведую технологічний прогрес, ведучий соціальних мереж, новини та нові фотографії від друзів. Тому що це так цікаво.

Я не хочу визнати, що це наркоманія, але я не можу без мого смартфона. Однак, з сьогоднішнього дня, я спробую подивитися вікно мікроавтобуса або поспілкуватися з тренером, а не мухаючи по новинним кормом. І будь ласка, шановний читач, подбає про себе і обов'язково підкаже своїх дітей про безпеку онлайн. Увага!

Написати нам у коментарях, ви помітили, що за вас СюрвейАбо ви думаєте, що це фантастика?

Допомагати і поділитися важливою інформацією з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное