Основи приготування солоної оселедця

3 роки тому я побував у м. Одеса. Він просто майстер всіх угод: в будинку закріпити все, а на кухні готувати. Щодня приготування їжі він ще може довірити когось, але не засолити рибу. Він каже, що ніхто не може повторювати свою рибу, адже його рецепт особливий.





Я кажу йому довго. свінгериВін нарешті розкриває мене і навіть показав мені весь процес приготування їжі. І сьогодні я хочу поділитися з вами.

Як посолити рибу Інгредієнти
  • 3 сережки
  • 0,5 л води
  • 2 ст.л. солі
  • 1 цибулина
  • 2 лаврові листки
  • перець-пека
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Чистіть рибу звичайною: промийте, очищайте черевця зсередини і чорною плівкою. Якщо у вас є ікра, ви можете зберегти його. Вимкніть голову, хвіст, нижчі плавники. Потім ріжемо черевце уздовж стінки, розділяємо на дві половинки, знімаючи філе з хребта і кісток.



  2. Тепер, щоб риба була готова, потрібно її засолити. Розчинити сіль в холодній кип'яченій воді. Поставте філе в цю бруньку і залиште на 1 годину.



  3. Потім кидаємо ялинку на копі, щоб зробити бруньку. Тепер ріжемо цибулю в кільцях, розріжте філе на акуратних шматках. Покласти все в лоток або баночку в шарах: в нижній частині викласти лавровий лист і перець горох, і на них оселедець і цибулю. Добре залийте рослинне масло і залиште на пару годин. р.





Після цього рибка готова, можна подавати на стіл з цибулею або використовувати її в приготуванні інших страв. Це твої душі. Я варюсь так. невисокий На третій рік всі господарі просто радують, ми ще пам'ятаємо з вдячністю коханій дядько з Одеси, який дав нам такий чудовий рецепт.

Ви віддаєте перевагу рибі в домашніх умовах або ви хочете консервувати їжу? Чи є у вас секрети про домашні огірки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное