Чому цвіте Юлія Меншова щороку

Юлія Меншова – відомий російський актор, улюблений багатьма глядачами. Як і краса, у віці від 50 років вона керується максимальною кількістю 35 років. Вона поділила секрети своєї краси Олени Малишева в програмі «Життя велике!»

Меншова постійно важить 67-68 кілограмів з висотою 177 сантиметрів і відчуває себе абсолютно здоровим. Що допомагає їм підтримувати форму і дивитись молодше багато ваших однолітків?





Життя Юлії Меншеви Про спорт

Юлію дуже активний в повсякденному житті, але вона не любить тренажери, говорить, що вона подрібнюється з повторенням тих же рухів, вони здаються безглуздими до неї.

«Я не боїться навантаження, я відповіла рутальною. Покрокове гойдалки преса подразнює через п'ять хвилин. Я просто не можу уявити отримання на біговій доріжці, приклеювання навушників в вухах і бігу. Я мучився. Я люблю спорт команди – волейбол, баскетбол, який залучає мету, взаємодія з партнером.





Саме з цих причин вона взяла участь у Стартах на льодовому проекті: «Чи була боротьба за перше місце, і тонка психологія, а необхідність створення певного образу. й





На харчування.

Юлію часто приймають продукти харчування, але невеликими порціями. Задоволений голодом, він напої зелений чай з лимоном і імбиром. Або з'їсти порцію рослинного пюре з цвіту, брокколі, кабачків, моркви і зелені, засипати блендером, з додаванням оливкової олії. Такі легкі закуски і насичують, і фігура не завдає шкоди.





«Всі жінки повинні розвивати спеціальну харчову систему для себе, адже ми всі індивідуальні. Ви повинні слухати своє тіло і його потреби, говорить Юлія Меншова, і жити в гармонії з собою, не рапсуючи тіло.





На дієті актриса сідає тільки один раз, після народження другої дитини. Потім виключають з раціону м'ясо, вершкове масло, молочні продукти, хліб, макарони і картоплі. Зламати крупи, свіжі та тушковані овочі, приправляючи соняшниковою олією, відвертають багато рідини. Коли вага повернулася в норму, почала їсти всі продукти, але не забуваючи про почуття пропорції.





Подбайте про себе

Меншова використовує кисневу косметику і продукти, що містять гіалуронову кислоту. А один раз на рік він відвідує косметолога, щоб зробити «красиві постріли». Застосовується тільки біорозкладні розчини.

Юлія Меншова – громадська жінка, тому вона завжди повинна бути у формі. Шерманд в кіно і телесеріалі, грає в Московському художньому театрі імені А. П. Чехова, Міжнародного театрального агентства «Арт Партнер XXI».





Як режисер, працює на московському драматичному театрі ім. А. С. Пушкіна та виробничій компанії M-Art, веде розмовне шоу на Першому каналі.





І разом з чоловіком, актор Ігором Гордіном, об’єднує двох дітей, особисте життя Юлії Меншеви Не тема табу для преса. Діти Юлії Меншової Вони бачать свою матір як модель ролі. Це не дивно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное