Рецепт торта з кафе в сонячному Портофіно

Коли я подарував екскурсію по Європі, немає обмежень на щастя. Святкування дня народження в Італії – мрія 17-річної дівчини. Чудовий. Портфоліо Я пам'ятаю не тільки міську площу з невеликими гаваньами і кольоровими будиночками. Кухня займає особливе місце. У ній ви не знайдете звичайні «Тірамісса» і «Капре», всі страви просто. Він був там, в Портофіно, що я перший смакував дивовижний апельсиновий пиріг.





Я не можу заперечувати себе шматочок улюбленого торта або пирога. Навіть мій кулінарний книжка 80% десерт! Але право. апельсиновий рецепт З'явився тільки нещодавно. За допомогою пробної та похибки я змогла знайти той, що я пам'ятаю за смаком 17 років пізніше.

р.



Чистий і злегка вологий бісквіт замочений в ванільний сироп, де справжня насолода для солодкого зуба. Немає особи, які не люблять цей повітряний і помірно солодкий торт з ледь відчутними нотами апельсинової шкірки. І вночі. "Сайт" Я рекомендую вам зробити це смачним.

Тест інгредієнти
  • 150г м'яке вершкове масло
  • 4 яйця
  • 150г преміум борошна
  • 170г цукровий порошок
  • 2 ч.л. розпушувача
  • 2 мл рідкої ванільної сутності


Наповнення інгредієнтів
  • 1 великий апельсин
  • 125 мл води
  • 200 г цукрового порошку
  • 2 мл рідкої ванільної сутності


р.



Апельсини для начинки, які викладають зверху торта, вибирають дуже соковиту з тонкою шкіркою.

Підготовка
  1. Для апельсинів ми варимо. сиропЗмішайте воду і цукровий пісок в горщику з товстим дном. Поставте суміш на повільний вогонь і постійно перемішайте до розчинення порошку і сироп стає чітким.



  2. Вимийте апельсини пензлем під проточною водою. Просушуємо суху, зайву вологу нікому, і нарізаємо кільця товщиною 5 мм. Покладіть скибочку апельсина на рушник, щоб видалити зайвий сік.



  3. У гарячому цукровому сиропі додайте ванільний суть, перемішайте і занурюємо апельсини в рідину. Затримайте вогонь протягом 2 хвилин і відключіть його. Дозвольте цитрусу замочити ваніль і цукор.
  4. Поки апельсини охолоджуються, нехай тісто. У окремому контейнері змішайте з міксером. порошковій Не зупиняючи збивання, один за одним додати яйця, ванільний суть, розпушувач і борошно просівають через сито. Тісто не повинна бути занадто товстою.


  5. Випічка цвіль знімна пергамент і масло його. Не змащуйте форму! Поставте апельсини в дно і залийте залишився сироп.



  6. Залийте тісто на апельсинах і відразу відправте в духовку нагріту до 160 градусів.
  7. Випікайте торт на 40 хвилин, перевірте готовність з дерев'яною паличкою.
  8. Коли бісквіт готовий, дайте охолонути за формою. Після деякого часу зніміть сторони форми і поверніть торт на тарілку. Ретельно знімайте дно і пергамент. Бодибилдерши!





Щоб апельсиновий торт вийшов ніжним і ароматним, приділіть особливу увагу бісквіту. Вибирайте якісні інгредієнти, не лежачи просіяти борошном і не відкривати духовку за перші 20 хвилин випічки. Так торт буде гладким і пишним.

Як бачите, мінімальна вартість зусиль і грошей, прості продукти в композиції, дозволяють вам поперчити свою сім'ю солодощів щодня. Подаємо торт до столу повністю охолоджений. Я впевнений, що ви не зупинилися на одному!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное