Рецепт кленових млинців на кефірі

Я дуже люблю капусту! І не тільки старанно, але і в самому прямому сенсі слова. Але дуже корисно. І дешево.

Хоча чому не дуже смачний, дуже смачний, якщо ви можете приготувати його правильно. І сьогодні видання. "Сайт" Запропонуйте вам знати. капустаМожна варити всього за 15 хвилин. Займіть ще швидше. У мене є цей рецепт своїми руками!

р.



Капуста млинці смажені в рослинному маслі - відмінний сніданок. Це звичайний. капуста В будь-якому холодильнику. По-великим, млинці є найближчий родич картопляної журавлики - вони готують практично таким же чином, примховують деякі тонкощі.

Капустяні млинці є дешевим і не надто висококалорійним блюдом. Вегетаріанці також слід враховувати її.

р.



інгредієнти
  • 400г біла капуста
  • 200мл кефір
  • 3-4 ст. борошна
  • яйце
  • беладонна
  • 1/3 ч.л. розпушувача
  • 2 ст.л. рослинного масла для смаження
  • сіль і перець


р.



ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Наріжте половину голови капусти овочним вирізом або вставкою. Ви повинні закінчити 400 грам скишеної капусти.



  2. Посипати капусту в зручному контейнері, добре пам'ятайте руками і сіллю.



  3. На великій тертці натирайте цибулину і додайте її до капусти, перемішайте все. Додати в ту ж ємність кефір, яйце, борошно і розпушувач. Стирайте все знову, поки ви отримаєте масу з густою консистенцією сметани.





  4. Додайте спеції (сол і перець) до суміші і перемішайте знову. Нехай тісто настоюється протягом 7 хвилин. р.



  5. Покласти каструлю на вогонь і залити маслом в неї. Коли масло нагріте, за допомогою столової ложки викласти порції майбутніх млинців на сковороді таким же чином, як ви ви викладаємо кульки.



  6. Млинці з двох сторін до золотистої скоринки.



  7. Щоб видалити залишилися жири, перенести готові млинці до паперового рушника.



  8. Ви можете подавати тільки тепло від тепла, і ви можете з різними соусами або сметаною. Бодибилдерши!





Молода капуста може бути смачною не тільки в салаті! Тому я пропоную вам ще один великий рецепт - як легко і швидко приготувати капусти шніцели. Вони виявляються так апетитними і хрустками, що важко протистояти і не приймати принаймні одне з пластин.



Ви хочете щось нове? Обов'язково спробуйте зробити ці капусти млинці. В наявності гарнір і окреме блюдо. І найголовніше, всі інгредієнти доступні, і підготовка займає всього 15 хвилин!

Покажіть мені про це. ідеальний рецепт Ваші друзі будуть вдячні Вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное