Соски з кабачків: ідеальний літній рецепт

Літо, і я хочу привезти щось нове до рецептів, які підходять для сезону. Наприклад, додайте до звичайних млинців, багатих вітамінами і низькокалорійними кабачками.





Ви сумніваєтеся? "Сайт" 7 Причини зробити млинці всі літні сезони

  1. Не складно. Якщо у вас є блендер.
  2. У складі кабачків - 95% води вони вважаються дієтичним продуктом і не тільки мають низький вміст калорій, але і забезпечують відчуття насиченості протягом тривалого часу. Млинці також низькожирні, з мінімальними показниками.
  3. Це смачно! Сквош млинці не дуже відрізняються від звичайних. Трохи солодкий, хоча вони не мають цукру. Моя син їсть їх медом, і я люблю їх зі сметаною.
  4. Зручності для гостей. Немає того, що страва містить кабачки.
  5. Це серце і досить бюджетна страва. Не менше влітку.
  6. Для дітей, які не хочуть їсти овочі. І годувати дитину вітамінами вже є досягненням батьків.
  7. Це хороші млинці! Так напишіть рецепт.


Тонкі цукіні млинці Молоко було ідеальним сніданком для мене. Я варю їх буквально кожен день. Дуже смачний, корисний і простий.

Сквош млинці Склад
  • 800г кабачки
  • 2 яйця
  • 1 ст.л. молока
  • 1 до 1,5 склянки борошна
  • петрушка
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ч.л. солі


Підготовка
  1. Чудово зрілі кабачки є найбільш смачними. Вони не тільки мають найкращого смаку, але і мають найвищу концентрацію вітамінів. Це такі фрукти і вибрати для приготування млинців зі сквошу.


  2. Добре вимийте кабачки і втирайте їх в найтонші тертці. Ви можете подрібнити блендер. У першому випадку смак кабачків буде більш чітким. У другому - млинці стануть гладкими і більш однорідними в структурі.


  3. Зріжте зелень дрібно. Це може бути кріп або петрушка, яка любить його більше.


  4. Збийте яйце з сіллю блендером або королою.
  5. Додати молоко до збитого яйця і перемішати.
  6. У тій же ємності залити сіяне борошно і збити тісто на однорідний стан.
  7. Залийте тісто в чашу тертим кабачками. Додайте подрібнену петрушку і дві ложки вершкового масла.


  8. Проведіть все для однорідності.
    р.

  9. Зігріваємо сковороду і кладемо на неї каштаном. Овочева олія вже в тісті, тому не потрібно змащувати сковороду.


  10. Коли млинець виходить коричневим з одного боку, переверніть його.


Сквош млинці особливо смачні зі сметаною та часниковим соусом. Щоб приготувати його, змішайте 250 мл товстої сметани з напірним часником і дробленим кропом.





Розгорніть його. цукіні на тарілці і додати ложку сметани і часникового соусу. Порада може бути подана на столі!

Я не приніс букет з червоних троянд цього ранку. Прикрасити будь-які млинці можна розтопити шоколадом і цукровою пудрою, згущеним конденсатом. Що, якщо ви перетворите свою фантазію і перетворите млинці в троянди?

"Сайт" Я зробив вам рецепт для ідеального млинця. Чому ідеально? Попри те, що вони не можуть бути зіпсовані, і вони з'їдають відразу навіть без начинки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное