Рецепт напоїв Беррі

Солодкий і смачний. ягодиВсі соки, зібрані протягом літа, є королева домашнього бару. Смачний, вишуканий домашній напій.





Кожен має власний рецепт, але це дійсно блискуче в своїй простоті: 4 склянки цукру, 4 склянки води, 4 склянки ягід, 4 склянки спирту. Важко забути, навіть якщо ви хочете!



ДепозитФотогалерея

Незважаючи на легкість приготування, напій в будь-якій компанії береться з серрагою. Здрастуйте око, радує смакові бутони, а головне - незалежно від того, скільки ви пити, вранці він свіжий як огірок.

Зали з ягід Склад
  • 4 ст. цукру
  • 4 ст.л. ягід
  • 4 столи води
  • 4 ст. л.


Підготовка
  1. Залийте цукор теплою кип'яченою водою, щоб вона не посидить на дно, але рівномірно розсіює.
  2. Додаємо в воду змиваємо і висушені ягоди цілими, не змішані.


  3. Тепер додайте спирт і будьте хворим.
    Габаритний зображення

    ДепозитФотогалерея
  4. Залийте рідину в скляну баночку (навіть трохи трьох літрів), накрийте кришкою і прихуйте в темне місце. Моя бабуся завжди перевертала їх над, але я думаю, що не потрібно для цього: на відміну від вина, немає процесу бродіння.
  5. До 10 днів, принаймні. Краще 2 тижні. У старі дні вважається, що заливка повинна бути настоюватися так довго, поки напій не прилипне до скла і залишить яскравий слід.
  6. Під час цього часу плоди поділяться кольором, ароматом, соками і врегулюють на дно. Акуратно, щоб не турбувати осад, залити прозорою, як весняна вода, в інші страви.


  7. Залийте його в скляні контейнери. Натяжні пляшки з масивними кришками будуть дуже корисні.
    р.



Це смачно з будь-якими ягодами, але бажано, щоб вони м'які і соковиті. В кінці міцність такої заливки буде в межах 18-22 градусів, в залежності від ягоди.

Роостер лікер Він вийде м'якше, вишня, якщо вишня з кісткою сильніше.

"Сайт" пропонує 2 варіанти заливки сливи: з спиртом і без. Сильна заливка дуже хочеться лікувати друзів, а напій без спирту - це відмінна заміна будь-яких солодощів, світла, ароматної делікатесності.

Limoncello - всесвітньо відомий лікер італійського походження, який, як можна здогадатися від імені, виготовляється з шкірки дозрівають ароматні лимони. На півдні Італії вони заряджають гідні гроші, і ми пропонуємо зробити паси своїми руками.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное