Для тих, хто втомився від варення: 5 способів зберегти ягоди абсолютно новим способом

Ягоди по-справжньому королівські ягоди! З збитими вершками, з ніжним кремом або морозивом, а також просто сметаною - його не можна її закохати. Але, коли висота сезону і ви вже з'їли ягоди до пельменя, слід подумати про її приготування на зиму.

Полуничний варення Перше, що приходить до розуму, коли мова йде про збереження ягід холодного сезону. Але що якщо ви не любите полуниці?





Редакція "Сайт" Я хочу, щоб розширити свою репертуар і дізнатися 5. смачні альтернативи варенням полуниці і компотів. Ось прості ідеї для того, що ще можна зробити з смачної ожини дива, сезон якої, застібка, досить короткий. Для тих, хто щасливий збиранням!

Що можна зробити з полуниці



ДепозитФотогалерея

  1. Заморожені цільні полуниці
    Це найпростіша і найбільш універсальна ідея. Все, що потрібно зробити, мити, сушити і покласти полуницю в морозильну камеру, а потім почекати зиму. Але взимку з цільної полуниці можна приготувати компотії, варити тістечка з полуничним кремом, морозивом, шиєю, коктейлями і смужками! Алас, коли розморожування весь ягода втрачає свою форму і їсть її так само не дуже приємно, але для інших цілей він чудово підходить.





ДепозитФотогалерея

"Іце варення"
Вимити і очищати ягоди залити окропом. Далі промийте полуницю і контейнери, які ви заповните. Краще використовувати контейнери з кришками, перед їх пакуванням слід сушити. Подрібніть полуницю в блендері разом з цукром до повного розчинення. Після цього ставимо майбутній делікат на підготовлені контейнери і поставте в морозильну камеру.

р.



Такі ягоди не замерзають, і їх можна взяти з контейнера невеликими порціями. У такому варіанті полуниця Всі вітаміни і поживні речовини відмінно зберігатимуться.





ДепозитФотогалерея

Полуниця пастила
Добре, це мій улюблений варіант! Загальний принцип підготовки пастильних робіт в даному випадку: ягода повинна бути натерти в пюре картоплі, додавати цукор і інші добавки (мінт, базилік, ваніль, кориця), потім залити масу в спеціальний піддон для приготування пастили і покласти заготовку в електричну сушарку. Після 5-12 годин (в залежності від вологості ягоди), готову полуничну пастку можна скласти в рулетки і зберігати на зиму. Добре, якщо у вас немає електросушарки, то пасти можна варити в духовці при мінімальній температурі.





Морозиво полуниці
Щоб заповнити морозильну камеру з цим натуральним ласощом потрібно: літрову банку свіжої полуниці, стакан цукру і 500 г жирного крему. Вимийте ягоди, потім залийте їх окропом і подрібніть їх в блендері. Додайте цукор до отриманого пюре і дочекайтеся повного розчинення.





Чиліть вершки трохи і збийте їх міксером, в той час як вводять ягідне пюре. Заливаємо суміш з морозивом або невеликою мискою і кладемо в морозильну камеру. Якщо у вас немає спеціального пристрою, перемішайте суміш через кожні півгодини, щоб запобігти його від заморожування.





ДепозитФотогалерея

Плити полуниці
Виготовляючи такі натуральні фруктові чіпси вимагають практично ніяких зусиль: все, що вам потрібно буде зробити, - промиваємо ягоду, висихаємо і викладаємо на піддонах електричної сушарки (поставте духовку). Суха полуниця ви отримаєте смачні чіпси, які не займають багато місця, але пропонують десятки ідей для використання! На додаток до того, що їх можна їсти на нічого, полуничні чіпси можна додати в муси, торти, чай, муселі, муфіни і запіканки.







У наш божевільний вік постійного дефіциту часу рецепти онуків і мам, коли варення варено протягом тривалого часу і в декількох прийомах, втрачають свою актуальність. Я хочу зробити це швидко, щоб один або два готовий!

Тому я пропоную вам рецепт швидкого п'яти хвилинного варення, який можна приготувати з будь-яких ягід.







ДепозитФотогалерея

Цього року я не занурю мідь, бо тепер я знаю, як зберегти ягоди абсолютно новим способом. Я не думав, що це може бути зроблено з полуниця!

Скажіть своїх друзів про ці чудові ідеї в соцмережах, вони обов'язково будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное