Рецепт Одеської аджики

Я люблю справжню домашню аджику, але коли я купую її в магазинах, я часто отримую на рідкому томатному соусі приправлений чорним перцем.





Смачний домашній ajika Варто бути помірно гострим, товстим, щоб ложка стоїть і що шматочки овочів поставляються по всьому!

Є багато рецептів такої реклами, як є домогосподарки, але (стопний критик!) Це якомога ближче до цього ідеального аджика, рецепта якого я розповіли в Одесі.





З повагою, Одесса знає багато про їжу! Секрет їх рецепта простий: немає спецій, ні оцту, тільки овочі, вирощені під щедрим південним сонцем, часником, гарячим перцем і сіллю.

Смачні аджика інгредієнти
  • 1кг томати
  • 1 кг червоного болгарського перцю
  • 1 середня цибулина
  • 2 морква середнього розміру
  • 1 яблуко
  • 3 невеликий под гострого перцю
  • 1 голова часнику
  • сіль


Підготовка
  1. Пройдіть томати, болгарський перець, цибулю і яблуко через м'ясорубку (поєднання не підходить - виходить різної консистенції). Втратити моркву. Зріжте часник і гострий перець дрібно.
    690367

  2. Покласти все в горщик або горщик, покласти його на вогонь, перемішати і довести до кипіння. Потім поверніть вогонь і варіть 30 хвилин.


  3. Додайте часник і гострий перець.
  4. Потім розмішайте аджику і варіть ще 10-15 хвилин. Надмірна волога випаровується, а аджика стане щільною, пастою.


  5. Необхідно розкласти і розкачати аджику гарячою в стерилізованих банках. Подаруйте банкам пару годин, щоб стояти кришки вниз під пледом, і ви можете відправити їх на панчоху.


  6. Аджика з помідорів і часнику готовий. Бон привіт!


Ця аджика має лише один недолік - її дуже швидко харчуються. І це не дивно, тому що він ідеально підходить практично для будь-якої страви, і змащений на хлібі теж дуже нічого!

Соус - це невелика деталь, яку можна додати в посуд і повністю змінити свій смак. "Сайт" Пропонує 5 рецептів найпопулярніших соусів, які повинні навчитися варити кожну господиню.

Болгарський перець - магазин вітаміну С. Навіть цитрусові і смородини не є конкурентами. Але мало хто знає, як вибрати правильний перець в залежності від мети. Чи знаєте ви, що плоди перцю, як кавуни, мають їх «бой» і «дівчина»? Ми будемо раді розповісти вам, як їх відрізняти і чим підходить кожен з цих видів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное