Як приготувати панакоту з фруктами в домашніх умовах

Як багато інших дівчат, я справжній солодкий зуб. Але більшість всіх, я не люблю солодощі та шоколади, але ніжні. кремовийй Якщо я піду до кафе, я обов'язково оберіть сирець або панакоту.

Я завжди думав, що ви не змогли приготувати, особливо якщо ви не готували. Але все в хорошому часі, і один день на шляху я прийшов через журнал, в якому я привертав до сторінки з рецептами.

Вершковий десерт



На широкому поширення був рецепт одного читача, який поділився з редакторами журналу цікавим способом приготувати найвишуканіший панчохий Я вирішив спробувати це і не шкодував!

І тепер, коли я хочу ніжну каструлю, я більше не ходжу в кафе, але купити крем, ванільний цукор, желатин і почати готувати. Це не гірше того, що я спробував подорожувати до Риму.

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати знаменитий італійський десерт колготки з фруктами в домашніх умовахй Дуже зручно готувати, навіть найдосвідченіші варити.





інгредієнти
  • 550–600 мл вершки (33% жиру)
  • 10-12г желатин
  • 80г цукровий порошок
  • 50г молока
  • 1 ст.л. ванільного цукру
  • 1 ст. л.
  • 100 мл води
  • 0,5 ст. л. лимонного соку
  • 1 кільце консервованих ананас
  • пердят






Підготовка
  1. Розчиніть мішок желатину навпіл склянки холодної води перед набряком. Залиште його на півгодини.



  2. Залийте вершки в сковороду, додайте 60 грам цукрового піску і ванільного цукру. Поверніть його добре і поставте на вогонь. Принесіть до кипіння, а потім варіть, періодично помішуючи, ще 8 хвилин.



  3. Зніміть вершкову масу від вогню, нехай трохи охолоне, періодично помішуючи так, щоб скоринка не утворилася.



  4. Прожіть желатин, додайте трохи молока, нагрівайте його і підключіть його до ванільної маси. Добре перемішати і залити на престоли. 753178 р.



  5. Поставте десерт в холодильник на 4 години (можна зробити це всю ніч, якщо ви це робите ввечері).



  6. Дрібно нарізати кільце консервованих ананасів, покласти її в каструлю, залити лікер змішати водою і 20 грам цукрового піску. Принесіть до кипіння, потім додайте сік лимона і доведіть до кипіння знову. Нехай мені круто.



  7. Заморожені вершки кладуть на тарілку або залишають у формах, залийте соус сосновими палицями зверху. При бажанні панакоту можна прикрасити листям м'яти.



  8. Так, фруктова панакота готова. Бодибилдерши!





Також ми пропонуємо Вам ознайомитися з трьома десертами з молока, які повинні дізнатися, як приготувати кожну господиню! Кожен з них вийде не тільки солодкий і дуже ніжний, але і корисний.



Приготувати цей солодкий десерт - це задоволення! Під час кипіння ванілі Вся сім'я покривається на кухню, відчуває цей відмінний аромат.

Р



До речі, замість сосни можна використовувати практично будь-які фрукти. Наприклад, мені подобається зробити цей десерт з персиками або абрикосами, якщо вони доступні. У разі виникнення персиків для цієї пропорції вам знадобиться 3 консервованих персиків, які також потрібно кип'ятити в суміші лікеру з цукровою пудрою і лимонним соком.

Будьте впевнені, щоб прийняти цей чудовий рецепт і будь ласка, ваших близьких солодкими! І не забудьте розповісти друзям про це в соцмережах, вони обов'язково будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное