Як дізнатися марлеві огірки в великій кількості

Мариновані огірки ніжні. Я не здогадувався з пропорціями або чимось - огірки не більше, що вони повинні бути. Діти завжди просять огірки бути хрусткою і перцем. Я не завжди отримую, але я знайшов ідеальний рецепт. Вони завжди захоплюють зараз!





Редакція "Сайт" Як варити. лосиний Кращий рецепт!

Як засолити огірки Інгредієнти на 3-х літрах можуть
  • огірок
  • 2 ст.л. солі
  • 5 ст. цукру
  • 1,5 ч.л. лимонної кислоти
  • смородина
  • бай-лист
  • Малкa
  • перець-пека
  • часник


Підготовка
  1. На дно канапа кладуть хрін лист, пара листя смородини і парасолька кропу.



  2. Потім два зубчики часнику, 2-3 горох чорного перцю і лавровий лист.



  3. Тепер покласти огірки щільно в банку. Залийте їх окропом, залиште їх на 10 хвилин, а потім злити воду.



  4. Після знову залити окропом в банки і залишити на ще 10-15 хвилин. Охолоджена вода заливають в каструлю, її буде використовувати для приготування маринаду.



  5. Для приготування маринаду розчиніть сіль, цукор і лимонну кислоту в воді. Коли маринада досягає кипіння, заливаємо їх огірками. Розгорніть банки, загорніть їх, щоб зберегти теплу і охолонути повільно. Невелика підставка і ви можете подати до столу.





Огірки за цим рецептом смачні, а головне - хрустки. Перед тим як встигнути захопити, а огірки немає, спочатку літати з столу!

Вам подобається мариновані овочі? Тоді наш рецепт маринованого болгарського перцю ідеально підходить для вас. Що смак...

Про те, як засолити томати, щоб вони мали новий смак, але не пом'якшують.

А також поділився рецептом приголомшливих маринованих кабачків, які просто не мають рівних.

Чи подобається вам рецепт? Поділіться своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное